www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Aizejot uz čili picu dominā ar 2 bērnim gribējām apsēsties vietā kas paredzēta 4 cilvēkiem kopà esam 3. Taču uz galdina nebija novākti trauki no iepriekšējiem apmeklētājiem. Apsēžosties un gaidot kad galdu novāks pagāja 20+ min. Tad izdomājam apsēsties pie cita galdina. Apsezoties un veloties pasutit pagaja 15+ min. Man bija jāiet pašai lai pasauktu viesmīli. Gaidot kēr viesmīlis atnāks pagāja 10 min. Tad kad pasūtijām ediens atnāca ātri 15 min pasūtiju savu bērnu iemīļotāko picu studentu. Es sev pasūtiju auksto zupu. Zupa praktiski nebija ēdama viss kā saka "randomā" salikts iekšā. Pica bija apdegusi uz picas (30 cm) bija 4 skelites salami desas. Teiksim salīdzinot picu un zupu ar citu čili picu picērījam (rīga plaza, utt.) tām es liktu 10 un šeit vispār
garša 5, izkats tostarp kvalitāte 3. Un vēl pas

H

Dainis 11.04.2018

Tas bija pirms jūsu ''incidenta'' ar līmi vai pēc? Cerams, ka vismaz bērniem nedevāt :D

H Helloo 11.04.2018

Šis bija pirms līmes