www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Ap 15:20 Spice home čili picā gaidot desmit minūtes pustukšā restorānā netikām pie ēdienkartes. Pat pēc acu kontakta ar viesmīļiem viņiem nelikās svarīgi apkalpot. Tā arī aizgājām.
Piebilstu, ka nebija daudz cilvēku vai pārpildīts restorāns.
Ieejot restorāna neviens nesveicinājās, tikai ejot ārā viesmīlis saprata ka jāpasaka uz redzēšanos ar manāmu sarkasmu. Bijām 4 pieklājīgi cilvēki un sēdējām diezgan labi redzamā vietā.
Noteikti neatgriezīsimies

A ArnisV2 26.11.2017

Ko, Jūsuprāt, nozīmē pustukšs restorāns? Kā arī cik bija viesmīļu?

M Manslietotajvards 26.11.2017

Četri viesmīļi, cilvēkus kas ienāca pēc mums apkalpoja ātrāk. Pustukšs restorāns nozīmē, ka lielākā daļa galdu nav aizņemti. Būtu dumji meklēt attaisnojumus nolaidībai. Jo ejot garām galdiņam nav pārāk grūti pasniegt ēdienkarti. Saprotu ka pats esat saistīts ar iestādi tāpēc arī šādi jautājumi. Ne pirmo reizi restorānā un ne pirmo reizi čili picā,tādēļ arī sūdzība.

A AGr 27.11.2017

Ir līdzīga pieredze ar citām Čili picām. Vai nu viesmīļiem pašiem nav skaidrība, kuram attiecīgais galdiņš jāapkalpo, vai kāds cits iemesls, bet parasti, ja 5 min laikā (citreiz ātrāk, ja pustukšs restorāns) neviens neatnāk, es pats prasu pēc ēdienkartes. Ja tad vēl pāris minūšu laikā ēdienkarti nesaņemu, tad, protams, ilgāk vairs attiecīgajā iestādījumā neuzkavējos. Parasti gan pēc pamudinājuma ēdienkarte parādās uzreiz.

alergologs 27.11.2017

Tak Čili picā tas ir normāli. Nav ko tur iet.