www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Čilli pica Spice home
Viss svetdienas vakars bija sabojāts: (sākās ar to, ka nez cik minūtes mūs neapkalpoja, bet tajā laikā bezmērķigi staigāja apkārt, lēnā garā vāca traukus. Atnāca tik tad, kad pati uzprasījos. Pēc tam izradijās, ka mūsu pasūtītais ēdiens nav, bet uz mūsu jautājumu, kas vēl nav, lai atkal nepasūtam to kas nav, viņa nemācēja atbildēt. Un tad sākās ilgais gaidīšanas laiks: (no sākuma attaisnoju viņus, jauna vieta, jauni darbinieki... Bet tad kad jau 40 minūtes pat nevar atnest dzērienus, palikām tiešām dusmīgi. Kaut gan redzējām, ka dzērieni ir ielieti, bet viņa pat netaisās vinus nest. Arī zupu tā ari nesagaidijām, ko parasti citās čilli picās atnes pirmo. Ok. Ja tiešām ir kādas problēmas virtuvē, var taču atnākt un pateikt, ka būs ilgāk japaigaida. Bet attieksme tur ir briesmiga: (tad kad jau sākām teikt, kas te notiek, viesmīle atskrēja ar mūsu dzērieniem, bet kas pielika visam punktu, vel nekaunīgi pateica, ka viņa tak taisot! Varētu padomāt, ka prasīju svaigi spiestu sulu un, ja ari būtu prasījusi, vai tad tas jadara 40 min.
un vēl piebildīšu, ka pa to laiku atnāca un aizgāja vēl 2 ģimenes, ko viņi neapkalpoja.
aizbraucām uz citu restorānu, kur viesmile, kas vispar bija viena pati, paspēja apkalpot visus restorānā un vēl atnest visu tik ātri, ka pat nepaspēju attapties. Bet visam pāri, bija smaidiga un lapna un man nebutu iebildumu ar tādu attieksmi kaut stundu sēdēt un gaidīt:)