www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

08.09.2017 ar draugu devāmies vakariņās uz čili picēriju, kas atrodas Raiņa bulvārī, pasūtījām 2 alus, pelmeņus ar gaļu un makaronus, viss sākās ar to ka alu atnesa sarūgušu, piekrita samainīt, atnesa tieši tādu pašu, teicām ka nedzersim, lai tad dod citas šķirnes alu, kurš beigu beigās arī nebija dzerams. Vakariņas atnesa katram citā laikā apmēram ar 10 minūšu intervālu, tas sīkums, draugam pelmeņus atnesa tik karstā traukā, ka viņam pieskaroties apdedzināja pirkstu līdz tūznai, neskatoties uz to ka viņam apmēram 10 minūtes bija jāgaida kamēr pelmeņi atdziest, viņi bija arī pārcepināti, vai tik karstu ēdienu pasniegt ir normāli, jo kamēr es gaidīju kamēr atnesīs pelmeņus savus makaronus arī neēdu kuri arī bija pārkarsēti! Diezgan nesmuki no apkalpojošā personāla un tas viss drošvien tikai tāpēc, ka palūdzām samainīt alu!
Nākošajā rītā izdomājām pasūtīt uz mājām ēdienu divas zupas un picu, šoferis laikam brauca rallijā, ka viena zupa puse bija izlijusi, bet šeit stāsts pretējais gan pica, gan zupas bija aukstas ; (
arī abos gadījumos pat nepavaicāja vai kādam no mums nav atlaižu kartes!
Uz šo picēriju jeb kurā gadījumā vairāk neiesim, saprotami laikam ka viņiem cilvēku plūsma ir pietiekoši liela un ka viņi var tik bezkaunīgi izturēties pret saviem klientiem!