www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Labdien! Domāju, ka man ir viens no pirmiem gadījumiem, kad cilvēks saindējās pēc pusdienām Čili Picā.

Paņēmu auksto zupu un tunča salātus Čili Picā t/c Mols Krasta ielā. Neko citu šajā dienā neesmu ēdusi ne pirms tam, ne pēc, tā kā no kaut kā cita nevarēja būt.

Pēc 18:00 saku justies ļoti slikti, temperatūra bija 37,8. Domāju, ka vienkārši saaukstējos.
Naktī parādījas slikta dūša, kas nebeidzās līdz 4:00 no rīta. Temperatūra jau bija 39,4, augstāka ko konstatēju todien.

Serviss arī bija drausmīgs, tos pašus salātus sākumā man atnesa, tad uzreiz paņēma nost no galdiņa un atnesa atpakaļ tikai pēc 20 minūtēm. Neviens jau nezin ko darīja ar tiem salātiem tajā laikā :-D

Neko sliktu nesaku par uzņēmumu kopumā, bet vajag taču pārbaudīt derīguma termiņus produktiem, par kuriem cilvēki maksā naudu un pēc tam nevar strādāt 4 dienas saindēšanas dēļ.

C

P Pandalacis 19.11.2017

Man arī gadījies, tikai ne tik smagi..
Bijām Bērnu pasaulē Čili picā. Pasūtīju saldējumu, draugs teica, ka izskatoties dīvaini, bet īpaši neklausījos, jo liekas, ka tā nevar būt, ka vecās ēdiens + saldējums nebojājās tik ātri.. apēdu, palika slikti pēc kādas 40 min. Kad braucām mājās, labi ka paspēju izlekt no autobusa, jo viss atnāca atpakaļ.
Sākumā, kad gājām uz čili picu viss bija ok, tagad pēdējā laikā katru reizi kas gadās..
Labāk iet uz can can picu