www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Pēc akvaparka apmeklējuma ar draudzeni gribējam ieest chilli picu. Iegājām, apsēdāmies un tikai pēc 20 minutem mums piedāvāja menu. Izvēlējamies, sākam ka gribam picu, viņš saka ka picas nebūs jo mikla beigusies. Nu kā var chilli picā mikla beigties ja chilli pica atrodas ar rimi zem viena jumta? ? Labi, tas vel nav pats trakākais! Pasūtīju burgeru un draudzene salātus. Ēdienu mums atnesa tikai pēc kādām 40 min kad gribējam jau iet prom, vienalga ka bijam pasūtījusi. Manam burgeram tikai maizīte bija silta, viss pārējais tāds itkā tikko no saldētavas būtu izņemts, un aizbildinajas ka ilgi bija jāgaida jo bija grills aizņemts: d vai man interese ka jums grills aizņemts? Tad var no sakuma uzreiz pateikt ka nav picas un viss cits būs jāgaida 40+min. Draudzenei atnesa salātus ar 3 maziem vistas gabaliņiem, no kura mazs bērns nevarētu paest. Šie salati maksāja 6 eiro, Liepājas chilli pica ņemot šos salātus, no viniem var pārēsties. Izskatījās ka pavārs būtu apēdis 2/3 no porcijas un atnesis tikai atliekas mums! Vairs nekad neiešu uz to čilli picu, labāk ieiet nopirkt rimi bulciņu nekā tur iet ēst! Pilnīgi dusmas, visu dienu sabojāja!

E

Sardele 22.02.2017

Varbūt tomēr varētu precizēt: kurā Chilipicā šīs šausmas gadījās?

"Pēc akvaparka apmeklējuma ar draudzeni gribējam ieest chilli picu." - pēc akvaparka tiešām vajag ieest, nevis izest.
"Iegājām, apsēdāmies un tikai pēc 20 minutem mums piedāvāja menu." - picas vietā piedāvā menu. Cerams, ka atteicāties no tā mena.
"Izvēlējamies, sākam ka gribam picu, viņš saka ka picas nebūs jo mikla beigusies." -to tas mens saka?
"Nu kā var chilli picā mikla beigties ja chilli pica atrodas ar rimi zem viena jumta?" - kāds sakars mīklai ar jumtu?
"Labi, tas vel nav pats trakākais!" - atskatot menu, ko jums piedāvāja.
"Pasūtīju burgeru un draudzene salātus." - labi.
Ēdienu mums atnesa tikai pēc kādām 40 min kad gribējam jau iet prom, vienalga ka bijam pasūtījusi." - paga, paga, vai tad ēdienu arī pasūtījāt? Runa tikko bija par burgeru un salātiem?
"Manam burgeram tikai maizīte bija silta, viss pārējais tāds itkā tikko no saldētavas būtu izņemts," - ouch, ja viņi ievēro temperatūras režīmus, tad -21C. Cerams, ka zobi vietā.
"un aizbildinajas ka ilgi bija jāgaida jo bija grills aizņemts: d" - laikam kāds žāvēja drēbes.
"vai man interese ka jums grills aizņemts?" - varbūt viņi atļautu arī jūsējās izžāvēt?
"Draudzenei atnesa salātus ar 3 maziem vistas gabaliņiem, no kura mazs bērns nevarētu paest." - bet jūs taču devāties ieest nevis paēst.
"Šie salati maksāja 6 eiro, Liepājas chilli pica ņemot šos salātus, no viniem var pārēsties." - cena - briesmīga, bet jūs taču negājāt pārēsties.
"Izskatījās ka pavārs būtu apēdis 2/3 no porcijas un atnesis tikai atliekas mums!" - savāda picērija, kur pavārus tik ļoti mērdē badā...
"Vairs nekad neiešu uz to čilli picu, labāk ieiet nopirkt rimi bulciņu nekā tur iet ēst!" - ļoti prātīga doma: ātrāk un daudz lētāk.
"Pilnīgi dusmas," - vispār maigi teikts, vajadzēja..., labi, bez vardarbības.
"visu dienu sabojāja!" - vai tad pirms tam nebijāt akvaparkā?

A Armands Haijfaiv 25.02.2017

Smieklīgi, bet galīgi ne pa tēmu.

Aigars31 25.02.2017

jūs runājat mīklās ...visas mīklas ir pie jums ko jūs tur runājat