www.sudzibas.lv Čili Pizza SLIKTA APKALPOŠANA

Čili Pica - SLIKTA APKALPOŠANA

NEKAD NEESMU REDZĒJUSI TIK NEPIEKLĀJĪGU UN SLIKTU APKALPOŠANU PRET KLIENTU! TĀ IR KLAJA ŅIRGĀŠANĀS PRET KLIENTU!!! KĀ TĀDU SERVISU PRET KLIENTU VAR PIEĻAUT??? ČILlI PICAI VAJADZĒTU ĻOTI PIEDOMĀT PRET ATTIEKSMI PRET KLIENTU, TĀ TAS NEVAR TURPINĀTIES, JO T'Ā TOMĒR NAV PIRMĀ REIZE, TĀDĒĻ BEIDZOT IZSAKU ŠO SŪDZĪBU LAI KAUT KAS KLIENTU APKALPOŠANAS SERVISĀ MAINĪTOS, UN JA TOMĒR NEKAS NEMAINĪSIES UN TIKS MELOTS PAR PICAS PIEGĀDĀŠANAS LAIKU TURPMĀK ES SŪDZĒŠU SIA ČILLI PIZZA TIESĀ!!!!!

UZ TELEFONA ZVANIEM ARĪ IR JĀATBILD, JA NAV PIETIEKAMI JUMS LIELS APKALPOJAMAIS SERVISS, TAS NOZĪMĒ JUMS JĀPAPLAŠINA OPERATORU SKAITS, CITĀDI TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR KLIETNU!!!!

I

Sardele 11.06.2012

Tiešām par klientu? :P

R ri4y 11.06.2012

Vēlētos paspiest roku Čilī picai par sestdienas ātro nakts servisu. Zvanījām pēc 0.30 naktī, lai pasūtītu Picu, Pasūtījām 3 lielās picas, pēc idejas 14.97 + 0.45 par iepakojumu. Mums teica ka pica būs pēc 2-2.5 stundām, no ko darīt, visi pārāk piedzērušies bija, lai kaut kur ietu, tāpēc piekritām gaidīt. Mums par izbrīnu picu atveda jau ap 1 naktī, siltu, kā arī samaksājām 13 Ls, sanāca lētāk un ātrāk nekā solija. Paldies Picērijai par ātro servisu, pie tam rajons Baltezers.

E Estere Treimane 29.06.2012

jaa, ved vinji tieshaam ljoti leeni... ja gribi picu, pasuuti no lulu, ilgaak par 45min jaagaida nebuus, visnalga diena vai nakts. ir gan daargaak, gan garshiigaak...

D Dace Datta 30.06.2012

Škatos, ka nekas nav mainījies...Nu jau pirms 10 gadiem tas bija, kad sūtināju picu, kas atnāca par vēlu un pie tam auksta ar maziem beku gabaliniem un putrveidigam galjas picinam...

D Dace Datta 30.06.2012

Ieteiktu sūtināt uz mājām Picu Lulu, bet Chili picu est uz vietas kafejncaa, jaj au ta patik tas Cilii picas!

J JayB 30.06.2012

jap es ar pasūtu tikai lulu, kaut gan chiliks garšo labāk uz vietas, piegāde sucks

M Marija H 03.07.2013

вчера ходили в чили пиццу ту что в стокмане, мало того что мы сидели 30 минут и к нам никто не подошел взять заказ так официантка обслуживающая эту зону подходила к тем кто пришел после нас !!после того как мы сами подошли и попросили что бы у нас взяли заказ эта девочка набралась наглость пренебрежительно разговаривать, мы заказали 2 алкогольных коктеля после чего нас перебили и попросили документы, я считаю чтто в 25 документы не нужны на что эта BENITA сказала что праздник танцев и вот типо нужны документы, после чего мы встали и ушли а она начала греметь стульями нервно их задвигать, это не единственное моё письмо я буду писать везде пока эту BENITU не уволят, у вас видимо давно проеряющих не было, и вам повезло что вчера мы ими не были