D d**sēja 24.03.2009

Nu un???

V Vincents 24.03.2009

Pagājušajā svētdienā ar bērniem bijām Mola Čilli picā, varu teikt, ka uz turienu neiešu varāk nekad.
1) Gaidījām minūtes 10, kamēr pie mums pienāca
2) Tad pēc stundas atnesa dzērienus
3) Tad vēl tikai pēc 20 min. sāka nest ēdienus, vispirms pieaugušajiem, tad bērniem?
Rezultātā pusdienām vajadzēja 3 stundas un sabojātu garstāvokli.

P Pelmenis 26.03.2009

Un tai pašā Mola Čilli picā nes nenomazgātas dakšiņas.

I Imantnieks 26.03.2009

es neko sliktu nevaru par cili pateikt, vienigais ka cenas palikusas dargakas un picas planakas un mazakas.Ja velies paest uz 2 tad sanak nemt lielo picu, normala pica maksa videji 10ls nu i skaiti 5ls no purna plus dzeramais2ls, sanak 7ls.pa 7 ls es tani pasa lidina, panemsu sasliku, salatus, kartupelus un padzert alinu.

A aleksandra 06.04.2009

Ja tri raza zakazivala v cili pica edu i vse tri raza mne popadalisj volosi...a u podrugi v peljmenjah bil ispor4ennij sir...

O olga 06.04.2009

prikoljno i vkusno

E Elena 21.09.2009

Alfā vienmēr attieksme bija laipna, ēdienu ilgi nebija jāgaida, BET pēdējās divas reizes vienkārši unikums, jāgaida ilgi, ēdienu atnes karstu (ka mēli var apdedzināt), tiem kuri atnāk ilgi pēc tevis, atnes pagatavo ēdienu ātrāk nekā tev ... vienkārši briesmīgi vairs tur neiešu... garastāvoklis ar tiek sabojāts ...

L Liene 20.10.2009

sodien biju aizgajusi ar gimeni pabrokastot Cilli pica Stokmana, man vnk pargaja velme ieturet maltiiti, kad ieraudziiju, ka skivis, kuru ieprieks atnesa bija netiirs, kkada melnzeme un tauki bija pielipusi!

T Tfu 12.07.2011

jaa, par to gan varu piekrist- ka mei4uki smird peec izsmeekiem, visu laiku skrien smeekeet, fuij.

D dzintra 01.12.2011

Nu jau intereses pēc DOMINAS picērijā, vismaz reizi mēnesī, pasūtu vienu un to pašu ēdienu-kartupeļu sacepumu ar krūtiņu un meža sēnēm...
Interesenti-katru reizi ēdiens pagatavots citā, aizvien zemākā kvalitātē...ik reiz citāds ielikums..ēdiena pasniegšanas t neatbilst pat siltam...jā, no virspuses izskatās silts, bet apakšā-pilnīgi auksts...

P panda13 29.10.2012

Vēlētos piekrist par Chilli picas ēdiena kvalitāti un ilgo gaidīšanu. :(((
Man arī bija tāda situācija Chilli picā "Alfa" veikalā, pasūtiju tik vienkāršu ēdienu, kā kartupeļu pankūkas ar lasi. Pirmkārt, tās bija jāgaida 20min., un, otrkārt, tās bija taisītas no pusfabrikātiem (sasaldētas un uzceptas lielā eļļas daudzumā) un lasis arī bija padzīvojies kādu laiku pa ledusskapi, jo bija piegarša.
Nu, pēc šī eksidenta, nodomāju, ka vairs uz turieni neiešu, bet bija situācija, ka citur Alfā nebija vietas kur uzēst un nolēmu vēlreiz pamēģināt. Bet, mēģinājums nr.2 arī ar lielu blīkšķi izgāzās, jāgaida bija tā pat 20 min., kaut gan biju pasūtijusi lazanju un oficiante solija, ka būs ātri. Bet, beigu beigās pēc lielas gaidīšanas un divreizēju atgādinājumu par pasūtijumu, man atnesa, atkal, sasaldētu lazanju, kura bija apsildīta mikroviļņu krāsnī. Kā es konstatēju, ka tā bija sasaldēta, ļoti vienkārši, lazanjas viducis nebija paspējis uzsildīties un tas bija palicis sasalis. Super, atkal iegrābos!!!

Nevienam neiesaku iet ēst chilli picā veikalā "Alfa", par pārējām ēstuvēm nezinu un droši vien arī neuzzināšu, jo ap šo iestādi metīšu lielu līkumu, lai kā gribētos ēst. :(((

donna b 29.10.2012

Panda13, ja Tu gribi svaigu lasagna, tad ej lūdzu uz itāļu restorānu un maksa par to kādus 5Ls vismaz. Čili pizzā gandrīz visu, izņemot zupas un picas, taisa no sasāldētiem pusfabrikatiem, a ko tad citu jūs domājiet? Un ja Alfā gaidīji 20 min, tad tas vēl ir ok, es Alfā un Dominā gaidīju savu picu pusstundu!