www.sudzibas.lv Čili Pizza Šausmīgs serviss

Čili Pica - Šausmīgs serviss

Esmu bijusi čillī picā pie Stockmann, iespējams, 3 vai 4 reizes un katru no reizēm notiek viens un tas pats. Ienākot iekšā, tāda sajūta, ka esi neredzams un nevēlams. Viesmīles skatās virsū, bet nepasveicina, negrib palīdzēt.. Gaidīju 20min, lai kāds vispār pie manis pienāktu un pienāca, jo pati aizgāju pateikt, ka esmu gatava pasūtīt. Ēdiens eļļains un nesvaigs/negaršīgs. Ēdiens bildēs izskatās gards, bet tas, ko atnes realitātē vispār neatbilst pat uz pusi nē.. Plus vēl vienmēr pica jāgaida 1 stunda minimums, ko viesmīles piemitina, kad veicu pasūtījumu. Tad priekš kam saukties pat picēriju un atrasties pašā pilsētas centrā!? Sen jau laiks aizklapēt šo ēstuvi, jo krāpj, neciena klientus un kauns, ka reprezentē Latviju kā ļoti neviesmīlīgu zemi ar viesmīļu nelabvēlīgo/neieinteresēto attieksmi. Šausmas. Vai tiešām attiecīgās iestādes nevar šo vietu aizklapēt!?

11.11.2018

R rebis 29.09.2018
slikts serviss

Oficianti nenes ēdienu un izturās vēsi - klaiņo apkārt un neapkalpo galdiņu.

R rebis 29.09.2018
Slikts serviss

Kebabi negaršīgi, jūk ārā, kartupeļi auksti. Apkalpošana diezgan slikta, atmosfēras pilnībā nav.