www.sudzibas.lv Čili Pizza pazaudētas čilli picas kartes

Čili Pica - pazaudētas čilli picas kartes

Mīļā tauta pēdējā laikā arvien biežāk dzirdu ka draugiem un paziņām jaunas Čilli picas kartes, jo iepriekšējās netīšām pazudušas.

Kad pašai 11.07. oficiants Čilli pica Stockmann pazaudēja karti bija kā modinātājs, lai brīdinātu citus. Uz čeka ko saņēmu nebija mans vārds, bet kaut kādas Martas B. vārds. Tas nozīmē, ka mana karte vispār netika piereģistrēta. ~AIZDOMĪGI~
Pirms tam Čilli pica Galerija Rīga Vecrīgā, oficiantei man bija vairākkārt jāsaka, ka karte ko viņa man iedeva nav mana, viņa centās to pašu karti man iesmērēt 2 reizes. Kad devos prom, tad jautāju, kur ir mana karte. Protams, aizbildinājumi un beigu beigās kartiņa bija priekšauta kabatā.
Un līdzīgs atgadījums bija arī Olympia tridzniecības centrā.

Man pazīstamai dāmai 2 reizes jau karte tika pazaudēta nedaudz vairāk kā ar 6 mēnešu starpību.

Manām kursa biedrenēm arī vairākkārt ir "pazaudējuši" šo karti, viņas to dabūja atapakaļ, vismaz šoreiz.

Kas man nepatīk visvairāk - čekus ko drukā vairs neuzrāda punktu skaitu, kartes nr un kartes īpašnieka vārdu. Tā cilvēks nezina cik liela atlaide viņam ir, pēc maniem aprēķiniem man bija pāri 12%, tagad ar jauno karti liekas ka esmu atpakaļ uz 10%, ja vien viņi nav izdomājuši ko citu.
Liekas, ka Čilli picā ir šausmīgi nekompetenti oficianti vai arī pārāk kompetenti.

Tauta sargājiet savas kartes un atlaides, ejiet viņiem kaut vai līdzi un to komjuteru kur viņi reģistrē pircējus.

Ja ar Jums ir tā gadījies dodiet ziņu. Rakstiet komentārus. Ja tas noticis ar desmit cilvēkiem tad gan jau ir noticis ar 100, jāņem rokās būs Patērētāju aizsardzības birojs vai Bez Tabu

G

плохой серис

заказы надо ждать по 3 часа!УЖАС

Плохой сервис, ужасная готовка

Ужасный сервис, ужасный официант, забыли 3 заказа. Ждали 2 часа 13 минут.