www.sudzibas.lv Čili Pica Pasūtījuma izpilde

Čili Pica - Pasūtījuma izpilde

2019. Gada 10. Jūnijā plkst.13.54 pazvanīju ar jautājumu, vai drīkst pasūtīt picu līdzi uz konkrētu laiku, uz ko man atbildēja, protams. Es veicu pasūtījumu, nosaucu laiku 21.20. Saruna ilga tikai 1 minūti un 24 sekundes.

Pienāca laiks nākt pakaļ pasūtījumam līdzi ņemšanai. Ar draugu ienācām t/c alfa cili pica (brīvības gatve 372) precīzi plkst. 21.20.

Picērijā bija 1 ģimene. Viesmīlis skraida, nesā traukus un kaut ko skaita. Klienti tacu atnāca.
Labi, pagaidījām 5 minūtes, gaidīt apnika, jo ne velti es veicu pasūtījumu uz norādīto laiku.

Kad es izteicu viesmīlim, ka tas nav normāli, pieņemt sūtījumus uz precīzu laiku, bet kad klienti atnāk, vēl jāgaida.

Tad tas viesmīlis pienācis pie picu meistara un pajautāja, vai ir gatavs pasūtījums un es pati esmu dzirdējusi, ka atbilde bija, nē,. Tas jautājums izskanēja plkst. 21.30.

Ar draugu izlēmām negaidīt un aizgājām prom.

11.06.2019

Al

Tu Turkey901 11.06.2019

10 minūtes pagaidījāt un gandrīz paģībāt no bada.
Cepējam, iespējams, uzkrita daudz citu pasūtījumu, kas bija pirms Jums un kam neseko līdzi operators/ kasieris, kurš pieņem pasūtījumus, un pavārs tad darīja visu iespējamo, lai pagūtu arī Jūs tai skaitā pabarot.
Būtu Jūs pagaidījusi vēl pāris minūtes, būtu pasūtījums gatavs, sekundi sekundē ir grūti trāpīt un negaidījāt arī Jūs stundu!

Al Alina2807 11.06.2019

Es atvainojos, bet kad mēs atnācam, viņa uz bļodām nolika divas picas,kuras aiznesa tai ģimenei un ar to arī viss beidzās.
Kādi citi pasūtījumi, ja tur bija viena ģimene?
Piegadi ar mašīnām vieņiem vairs nav un tas bija vakars.
Man brālim bija dzimšanas diena un mēs spasutījām uz plkst. 15.00 4 lielas picas, darba dienas vidū, Cili pica origo, kur vienmēr daudz cilvēku, ka pat nebija kur apsēsties, un pasūtījums bija gatavs laicīgi, neskatoties uz cilvēka skaitu klatienē.

Sa santak1999 12.06.2019

Ir arī lidziga situācija piedzivota. Picēristam esot bijis liels Wolt pasūtījums, uz kuru palika 5 minūtes, bet jūsu situācijā nevajadzētu būt problemai, tā kā bijāt pasūtijuši jau iepriekšs