www.sudzibas.lv Čili Pizza Pasūtījuma izpilde

Čili Pica - Pasūtījuma izpilde

2019. Gada 10. Jūnijā plkst.13.54 pazvanīju ar jautājumu, vai drīkst pasūtīt picu līdzi uz konkrētu laiku, uz ko man atbildēja, protams. Es veicu pasūtījumu, nosaucu laiku 21.20. Saruna ilga tikai 1 minūti un 24 sekundes.

Pienāca laiks nākt pakaļ pasūtījumam līdzi ņemšanai. Ar draugu ienācām t/c alfa cili pica (brīvības gatve 372) precīzi plkst. 21.20.

Picērijā bija 1 ģimene. Viesmīlis skraida, nesā traukus un kaut ko skaita. Klienti tacu atnāca.
Labi, pagaidījām 5 minūtes, gaidīt apnika, jo ne velti es veicu pasūtījumu uz norādīto laiku.

Kad es izteicu viesmīlim, ka tas nav normāli, pieņemt sūtījumus uz precīzu laiku, bet kad klienti atnāk, vēl jāgaida.

Tad tas viesmīlis pienācis pie picu meistara un pajautāja, vai ir gatavs pasūtījums un es pati esmu dzirdējusi, ka atbilde bija, nē,. Tas jautājums izskanēja plkst. 21.30.

Ar draugu izlēmām negaidīt un aizgājām prom.

11.06.2019

S santak1999 12.06.2019

Ir arī lidziga situācija piedzivota. Picēristam esot bijis liels Wolt pasūtījums, uz kuru palika 5 minūtes, bet jūsu situācijā nevajadzētu būt problemai, tā kā bijāt pasūtijuši jau iepriekšs