www.sudzibas.lv Čili Pizza Nekas, vēl stundu negribējās gaidīt

Čili Pica - Nekas, vēl stundu negribējās gaidīt

Nolēmu ar kolēģiem uzsūtīt lielo picu pusdienām, sākumā sagaidījām to pusotru stundu, lai tad saņemtu picu, kura izrādījās nepareizā, pica bija havaju, lai gan tika pasūtīta salami pica. Zvans uz čili picu un itkā tika problēma atrisināta, teica ka aizsūtīs ar pirmo iespēju šoferi ar picu, neko, nogaidīju vēl vienu stundu kamēr šoreiz pica tika atvesta, tagad gan pareizā, bet gatavojis viņu izskatījās kāds kas nezin recepti un bezfilmā. Mīkla bija ļoti sausa, siers kraukšķīgs (nevis mīksts) kečups uzpļeckāts virs siera, pat ne izsmērēts, kopumā katastrofa. Nekas, vēl stundu negribējās gaidīt, jo vēders jau stundu rūc un to pašu picu aprijām. Ceru ka nākotnē kasjaki negadīsies, jo pareizi pagatavots ēdiens no šīs picērijas ir patiesi garšīgs.

29.08.2020

Ananāsi? :D

J jebaļņiks 29.08.2020

Tapec ka pasutiju salami

Vagons Komā 30.08.2020

Mežonīga gaĺa ieksā, tas 99% nozime, ka skuts gorilla un 1%, ka cilveks. Varbut izvirtula vai Stalina pena gabali.

Vagons Komā 30.08.2020

Ziepniekkalns bija paradzets dzivniekiem, tur ir skūti gorillas visur un Staĺina pipela, ko man, aizmigusam cilvekam atsukat.