www.sudzibas.lv Čili Pizza Nekad nestrādājiet šaja vieta

Čili Pica - Nekad nestrādājiet šaja vieta

Strādāju jau 4 mēnešus šeit, joprojām man nav iedots līgums un kad prasu to iedot, man visu laiku saka, ka nav vēl pārrakstīts un iedos pēc tam. Maksā maz un par to vēl atņem no algas naudu, mani pienākumi ir strādāt virtuvē,esmu pavārs, par to ka traukumazgātajai noņēma no algas 53 EUR ne par ko, viņa pateica strādās līdz 18.00 un viņa principa pēc negrib strādāt vairāk, jo kāda jēga ja atņem no algas naudu. Svētdien, man sāka brēkt virsu, lai es mazgāju traukus, bet pašai bija ļoti daudz pasūtījumu un līguma man nav rakstīts, ka man vajag mazgāt traukus, ja vajag tad piemaksājiet par to. Mazās algas un attiecības pret strādniekiem ir sliktas, cilvēki iet prom un negrib strādāt. Kolektīvs ir ļoti mazs, tikai 2 viesmīļi, picēristu normālu nav, jo 2 aizgāja prom, 1 administrators, 1 traukumazgātāja un 3 pavāri, un vēl par to atņem no algas naudu. Direktore visu lauku brauc augumā un necieņa mūsu darbu, var apvainot darbiniekus, kā grib.. Un tehnologi ne labāki, piekasās visu laiku!

H

A And 21.12.2015

piekritu, pats kadu laiku atpakalj stradaju liepajas filiale! pats smieglikakais ka elektriki strada pa pavariem! virtuve labi ja 2 pavari kopuma ir!

Z zinkaariS 22.12.2015

Tagad man skaidrs :), ko viss tik garšīgs un kvalitatīvs. Vietējais elektriķis cep picas :))))