www.sudzibas.lv Čili Pizza Ļoti slikts serviss

Čili Pica - Ļoti slikts serviss

Atnākot uz picēriju bija jāgaida kad pie manis pienāks kāds no itkā "viesmīļiem" redzot, ka 3 viesmīles kurām nav ne mazākā sajēga ko darīt viena uz otru bakstīja lai pienāk pie manis, pateica ļoti neprecīzu laiku 20 min, bet tā vietā nogaidīju 45 min un arī paveicās, ka picas cepējs pajautāja kādu picu es esmu pasūtījis, reāli "viesmīļiem" viss ir pilnīgi pajāt, beidzot pieņemiet darbā normālus viesmīļus ar pieredzi nevis kaut kādus haļavčikus kuriem nav nejausmas ko darīt, tiešām ļoti neapmierināts esmu ar šo vietu, ceru, ka kāds no priekšniekiem šo izlasīs un ieviesīs kārtību saistībā ar "viesmīļiem".

11.11.2018

D

S Sfinksa7 11.11.2018

Normāli viesmīļi ar pieredzi par tādu samaksu nestrādā.

D Dins Dinlands 11.11.2018

Kura picerija?

E Ekspertu еksperts 11.11.2018

Es labāk turpināšu apkopēja darbu par 300 GBP nedēļā, nekā atgrieztos Latvijā strādāt Čili picā.