www.sudzibas.lv Čili Pizza Krīt uz galvas dekorācijas

Čili Pica - Krīt uz galvas dekorācijas

Labdien,

Rakstu Jums ar cerību, ka šis tiks publicēts, jo atgadījums bija patiešām nepatīkams.

Pirms 4.maija brīvdienām kopā ar draudzeni devāmies uz lielveikalu Mols, lai nedaudz patērētos. Protams pēc nelielās iepirkšanās un arī ņemot vērā, ka pulkstens jau bija ap 21:00 nolēmām nekur tālu nedoties bet gan paēst vakariņas turpat Mola Čilli picā. Diemžēl šī nebija laba izvēle.
Ēdienkarti jāgaida ap 10 min
Pasūtot picu no manām 4ām izvēlēm nebija neviena. Laikam vajadzēja jau tad doties prom, bet izsalkums piespieda palikt uz vietas. :)
Ēdienu atnesa pēc 40 minūtēm. Protams, kad saņem ilgi gaidīto - negatīvisms pazūd.
Tomēr tas nebija uz ilgu, jo tikko iesākot maltīti manai draudzenei, kurai ir 4ais grūtniecības mēnesis uz galvas uzgāžas kkāda koka glezna, kura atradās kādu 1 - 1, 5 metru viņai virs galvas piebāztos plauktos. Blakus šim priekšmetam, kas atgādināja no koka dēļa izgrebtu gleznu atradās arī tādi iespaidīga biezuma dzejakrājumi un iespaidīga izmēr koka zirgs!
Es kādu brīdi atrados kapitālā šokā un protams vienīgais kas mani uztrauca ir līdzcilvēka veselība. Paldies dievam vai arī kādam citam, bet vienīgais, kas bija - ļooti nepatīkam izbīlis un neliels puns.
Protams sacēlu nelielu traci, pēc kura man laipni piedāvāja apmaksāt šīs vakariņas. Tas man galīgi nelikās, kā kompensācija, jo neuzskatu, ka par to, ka cilvēkam krīt uz galvas pietiekami smagi dekorējumi ir norma, par kuru man nabaga izsalkušajam pilsonim vajadzētu nu priecāties par vakariņām na haļavu! Veiksmīgi sastādījām ar administratori aktu par to, kas notika. Atvainošanos saņēmu ar piebildi, ka tā ir pirmā reize, kurā bija jaušams zemteksts, ka to dēli esam paši uzmetuši sev uz galvas! Tika arī solīts, ka sazināsies ar mani uzņēmuma vadība, bet viņi it kā nevarēja mani sazvanīts jo telefons esot bijis izslēgts (pieņemsim, ka bija, bet parasti atnāk sms), kā arī biju atstājis savu epastu. Nesagaidījis zvanu, uzņēmos iniciatīvu un zvanīju pats, kur saņēmu atbildi, ka atsakoties no apmaksātajām vakariņām esam savas saistības dzēsuši, jo nekādu citu kompensāciju viņi nevarot un netaisoties piedāvāt!
Stulbākais ir tas, ka nosākuma izbļaustījās par kompensāciju un tikai tad iedomājās atvainoties. Atvainošanos saņēmu vēl tikai nākamajā dienā, kad laikam pārstāve bija paspējusi izrunāties vēlreiz ar vadību!
Neesmu no cilvēkiem, kas īpaši bļaustās par kādiem nelieliem, bet nepatīkamiem incidentiem, kā arī nevēlējos izspiest ne 100 ne 1000 Ls, bet šoreiz vēlos aicināt cilvēkus, lai patiešām sniedz iesniegumus un sūdzās par šādiem incidentiem, jo pretējā gadījumā mēs paciešam sliktu servisu, kas novedis mūs visus ir tādā kā sūdu bedrē. Jo daudziem attieksme ir vienaldzīga: uzkrita uz galvas pagale - toties pariju par brīvu! Man pat ir bail iedomāties, ja tas koka klucis būtu kritis piemēram ar stūri pa priekšu vai trāpijis kādam bērnam!

Čilli picas vadības attieksme ir vienaldzīga, jo 1 atgadījums neko nenozīmē, jo Latvijā var visu, neviens neko nevar un nedara!
Esmu laikam nolēmis bišku pačakarēt viņiem dzīvi, lai tomēr padomā par savu klientu servisu!

Pateicos par uzmanību!

Ar cieņu
Jānis Lindermanis
+371 26650475

J

G gena 12.05.2011

nav forši, tikai tā arī nesapratu, ko tad īsti no viņiem gribi, ja naudu negribi un reāli nekas nevienam nekaiš?

izklausās mazliet pārspīlēti.. nu ok, uzkrita kaut kas.. nu un? ja nekas nenotika no tā, tad par ko tik milzīgs cepiens? gadās taču visādi..

man liekas, ka nemaksāt par šādām pusdienām būtu pilnīgi pietiekami

par ēdienu gaidīšanu piekrītu - gadās tā, bet nu arī citur gadās..tādas nu mums tās ēstuves rīgā ir

H he 12.05.2011

Par ēdiena ilgo gaidīšanu.

Nu to taču, kad pasūta tā taisa... ne jau uzsilda mikroviļņu krāsnī vakardienas picu!

L lala 12.05.2011

Man patīk Čilli pica, tikai tāāā gaidīšana, tā ir drausmīga, it īpaši, kad esi atnācis izsalcis un visi citi apkārt jau ēd!!!
Piekrītu Jānim, ir jārunā par šādām lietām, lai šie uzņēmumi vairāk pieskatītu savus darbiniekus un telpas.

B Baibina 12.05.2011

Ja jau negribi izspiest naudu, kaapec tad esi tik dusmīgs, ka nepiedāvāja tev kompensāciju? Nonāc pats ar sevi pretrunās. Laikam esi kārtējais gudrinieks, kursh grib izmantot katru štruntu, lai izspiestu naudu.. amerikāņu filmas esi parskatijies, kur par katru nieku maksā miljonu..

tapat vispirms raksti, ka administatore atvainojās, pec tam, ka atvainošanos gaidīji vairākas dienas.. Kā tad īsti bija?

Izklausās pec prastas aprunāšanas un alkatības

es laikam tavaa vietaa uz turieni vienkaarshi vairs neeietu, ja jau tik ļoti slikti viss

S semaks 13.05.2011

Notikums nepatīkams. Bet ko tu īsti gribi, ja viņi tev atvainojās, naudu tev nevajag, bet no bezmaksas vakariņām tu atsakies? Lai viss Čili picas kolektīvs uz ceļiem tev lūdzas piedošanu, ar leišu īpašniekiem priekšgalā?
p.s. kas nevar pagaidīt 20-40 min, kamēr tiek pagatavots siltais ēdiens, droši var iet uz mcdonaldu, hesīti vai statoilu ēst saldēto burgergaļu, saldētos frī utt. labumus, ko uztaisa 3 min. laikā.
p.p.s. ceru, ka draudzenei ar veselību viss ok.

T Tina 29.06.2011

un to ka glezna kritis administracija noteikti vareja paredzet vai ne? tu maz apjedz par ko sudzies ?? tas ir nelaimes gadijums un tu pat no vinjiem neko pieprasit nevari, tev butu japriecajas, tiesham japriecajas par tam bezmaksas vakarinjam un neko vairak dabut tu nevari, tiklidz kautkur grutniece ta uzreiz visi citi ljauni, visi vainigi psd, iemacies definiciju vardiem - nelaimes gadijums. - nelaimes gadijumos neviens nav vainigs, Stulba govs, pat nezinu ko vel teikt.

A Autors 21.07.2011

Visiem komentētājiem: Un dumji kā sunīši Jūs paliksiet un visi Jūs sauks par taksīšiem!
Nevainojat 100 idiotus pie varas! Vainojat paši sevi!
Jāni, Tavā vietā sūdzētu tiesā, ja vinnētu, tad visu labdarībai!
Bet čili pica ir tā vieta, kur iet vnk nevajag!

J Jana 21.07.2011

Nu ziniet, nē! kad ēdiens ilgi jāgaid tā ir viena lieta, bet kad priekšmeti sāk uz galvas krist - tas jau nav vairs normāli!