www.sudzibas.lv Čili Pizza Jauno darbinieku pieņemšana darbā.

Čili Pica - Jauno darbinieku pieņemšana darbā.

Čili pica pieņem darbā solot maksāt stundā 1.10 Ls uz rokas, bet līgumā tika norādīts 1, 25 Ls stundā. Tātad uz rokas nesanāk 1, 10 Ls, bet apmēram 0.83 Ls. Darba līumu arī nedod jaunajiem darbiniekiem. Liek novietot savas personīgās mantas(somiņa un viss pārejais jāliek uz grīdas).Ja kas pazudīs viņi par to atbildību neuzņemas.

M Markuss 05.07.2008

Manuprāt, Tev vajag aiziet nokaunēties! No sākuma noskaidro vai tā ir un tad raksti visādas glupības! http://vid.lv/lv/gramatveziem/algu_kalkulators/1

Pēc šī kalkulatora sanāk, ka uz rokas ir jāsaņem 1.14 nevis kā Tu uzrakstīji kaut kādi 0.83 santīmi. Un šis kalkulators ir pareizs - tici man! :)

p.s. Par somiņām gan jocīgi!

V Viesis 04.08.2008

Markuss - Tu no sākuma iemācies lietot to kalkulatoru un rēķini algu mēnesim nevis vienai stundai, kur neapliekamais minimums rada tos mistiskos 1.14.

I Ieffchik 11.10.2008

pirmkart - šāda veida informācijai šeit nebūtu jānonāk, jo, parakstot līgumu, tu paraksties ari par šīs informācijas neizpaušanu.
otrkārt - kur tu rāvi tādas muļķības, ka jaunajiem darbiniekiem nedod līgumu??
treškārt - visi ir cilvēki un var palūgt kādam, lai ieslēdz somiņu vai mantas kabinetā!!!

A Anda 11.10.2008

tas ka jaunie darbinieki meetaa sawus liigumus pa wisu piceeriiju ir pieraadiijies wairaakkaart! neuzskatu, ka kaadam buutu jaaskrien jaunajiem darbiniekiem pakal un jaawaac izmeetaatie liigumi!!! tas ir taws dokuments un tew winjsh ir jaasargaa!!! piedod, Zane Kalninja, ka piceerijaas naw speciaalas vietas jauno darbinieku mantaam-skapiiti diemzeel pirmajaa dienaa nepieshkir! un gadaas, ka kabinetaa jaaliek somas uz griidas-ja tew tas neshkiet pienjemami, to war pateikt un tad jau adminisratore izdomaatu ko dariit, vai ne? runaaot par darba samaksu-varbuut pirms raksti suudziibu, vajadzeeja noskaidrot visu pie sawas piceerijas direktores?

I ieva 02.05.2009

mans puisis arii stradaaja sajaa iestadee(miskastee)-par pavaaru...tur ir taads haoss...kaads idins noleemj no virtuves nozagt 30 olas...un tas olas novelk peec tam no visu darbinieku algaam...uz picaam cepj vecus nenomazgatus sampinjonus...jauninjie stradaa kaa vergi...pusdienaas eed vienu un to pasu zupu, kura ir veca..., ...un par samaksu vinji tiesam melo...vinji nemaksaa teka liguma soliits...+veel novelk par to ka kads virtuvee kko nozog...un kas tad tur no algas paliek paari:D:D:D...darbaa panem jebkuru...kautvai bomzi no ielas...sanitaraa inspekcija tur arii piestaigaa loti reti...vai ir loti daudz suudu par so lietuviesu firmu

U Uģis riktigais 02.05.2009

Labi, ka pateicēt, es tur ar vairs neiešu...

G gggggggggggg 30.09.2011

Nju par tam cili picas samaksam ir ta:Ja liguma ir apmeram 1.20ls/h, tad uz rokas sanem apmeram 0.83ls/h.Sajos laikos sada samaksa ir gandriz visas edinasanas iestades.Ticiet man pati esmu visam tam cauri izgajusi.Bet cili pica ir diezgan labas dzeram naudas, par ko var izdzivot.ja jau es vareju pabarot un apgerbt savu gimeni par tadu algu, tad jauniesiem ar vajadzetu pietikt.Es pati tur nostradaju 3 gadus.ja vienigais apkalposanas limenis tiesam ir loti zems, neskatoties ka tas nabaga viesmiles tiek trankatas ka suni.man pasai biezi klienti tika teikusi ka cili pica meitenem tikai trukst sparnu un tad vinas lidotu.tiesam man bij iespeja apskatities ka strada citos restoranos un ja godigi e s mazliet saskumu.jo visas vietas tagad ir japrot gan atvert pareizi vina, gan sampaniesa pudeles, bet tur sis lietas nemaca.ja ta tad kada velna pec viesmiliem riko tas apmacibas, kuras gadiem maca vienu un to pasu.e s personigi pa saviem 3 gadiem ta ari to neapguvu, jo neviens nedeva tadu iespeju.Ja vaditajiem butu japastaiga pa citiem restoraniem un janoverte pirmkart cik ilga laika ir jatop normalam edienam, nevis ka cili pica liellopa grils gatavs 15, min.un tad vini brinas kapec tiekn pasniegti nekvalitativs ediens un aiziet uz neatgriesanos neapmierinati klienti.Vadibai tiesam verts par to padomat.

M Marta 30.09.2011

1x muuzaa biju chili picaa...Alfaa.. un pedejo, drausmiga apkalposhana un pretigs ediens! Picca drankiga..auksta, cieta un ar vecu produktu"smarzu"! Fui! Nu shitaa iestade gan varetu izputeet..tad gan priecashos!