www.sudzibas.lv Čili Pizza Čili pica Dominā

Čili Pica - Čili pica Dominā

Silti iesaku tiem, kas vēlas paēst LABI, siltu, garšīgu un GATAVU ēdienu, nebrauciet uz Dominas Čili picu!

Bijām tur ar māsu, pirmkārt, jau piektdienas vakarā tur bija pilna zāle ar apmeklētājiem un tikai 3 viesmīles. Otrkārt, brīvi bija tikai daži galdiņi un to novākšana un notīrīšana notika tikai tad, kad bijām jau apsēdušās un viesmīle atnākusi pieņemt mūsu pasūtījumu.

Kad vēlējos pasūtīt picu, man atbildēja: "Ā, aizmirsu pateikt, picas jāgaida 40 minūtes". Nolēmu, ka nevēlos tik ilgi gaidīt un pasūtīju kartupeļu sacepumu ar sēnēm un krūtiņu. Viesmīle atnesot pieteica, lai esmu uzmanīga, jo šķīvis esot ļoti KARSTS. Nezinu, tas laikam bija triks uzmanības novēršanai, jo ēdiens bija AUKSTS. Kartupeļi turklāt ne tikai nebija izcepti (kā jau sacepumā pienāktos), bet arī izvārīti līdz galam ne. Līdz ar to nācās "baudīt" jēlu, aukstu ēdienu, maksājot par to apaļus 2, 95 Ls.

Tā kā negribējās strīdēties un vēl vairāk bojāt sev garastāvokli, nācās samierināties, bet skaidri zinu, ka Dominas Čili picā savu kāju vairs nesperšu.

P prokurors 02.12.2011

ko tad te sudzies? aiz muguras jau mes visi vareni...

A ADVOKATS 02.12.2011

DIVAINI PILNA ZALE AR CILVEKIEM UN SLIKTS EDIENS. DOMA KAD RAKSTI.

P pavars 02.12.2011

iemacies olu izvarit tad kritize citus...

G GINEKOLOGS 02.12.2011

KAD IR MENSTRACIJA SEDI MAJAS..

S suteners 02.12.2011

Biezak paplet kajas tad viss patiks.

S Suteneram 02.12.2011

Tu savējās laikam nekad neturi saspiestas kopā, ja tādas stulbības vari rakstīt.Vārna ielidos un kuli saknābās!Tad atkal būs iemesls sūdzēties.

N Nastja! 03.12.2011

Vsegda vse ustraivaet! A esli vigovoritsja nado, to viskazivajtesj v drugom meste! Vo vseh 4iljuhah ku6aku! I nikogda ne bilo incidentov!

X X. 03.12.2011

ture visu sapuvusu liek virsuu!!

T Tatjana 04.12.2011

Kaut kad nesen biju pasūtījusi no čili picas vienu picu uz mājām. Par to, ka piegādāja vairāk nekā pēc stundas un aukstu es vairs neko nesaku - tā ir viņīem vienmēr, laikam ta tālu dzīvoju no viņu ceptuves, un var jau mikr. krāsnī picu uzslidīt. Bet šoreiz gadījās viarāk nekā pēc stundas, auksta, un bez 1/3 aprakstā minēto sastāvdaļu. Un tā nebija kaut kāda tur akcija "ņem 2 maksā par 3", tā bija pica par normālo cenu un uz normālajiem noteikumiem. Un nevarēja vairs to picu atgriezt - puisis atdod tev aizvērtu kasti, savāc naudu un brauc prom... Zvanīt un stāstīt par to, ka pica ir atbraukusi bez gaļas, pipariem un mērces sanāk tā kā stulbi - neviens viesmilis taču man blakus nestāv un šo picu neredz. Tāpēc pieņemu kluso lēmumu ne tikai neko nesūtīt no čili, bet arī neapmeklēt viņu kafienīcas. Ir daudz citas foršas vietas, kur var picu dabūt.

S sunny 07.12.2011

Saprotu, ka negribas strīdēties, bet nevajag klusēt un maksāt par nekvalitatīvu ēdienu!

V viesmiile 18.12.2011

ja juus buutu kaut dienu straadaajushas apkalposhanas sfeeraa- Juus lieliski zinaatu, kaa tas ir- buuut TIKAI triis viesmiiles uz PILNU zaali... jebal, kur var buut tik nesaprotoshi... ne jau juus vieniigaas tur seedeejaat un gaidiijaat, tur bija daudz taadu pashu. Virtuvee diemzheel pavaari nevairojas un vinji raujas melnaas miesaas, lai tik eediens buutu peec iespeejas aatraak. Taas ir vienas shausmas, cik klienti ir nesaprotoshi.

R rojs22 18.12.2011

un tev sķiet, ka tas ir attaisnojums prasīt naudu par sliktu pakalpojumu? Tad jāsaka, ka esi tiešām stulba.
klienti neiet uz turieni, lai justu līdzi tev, nabaga viesmīlei, jo arī nevienā citā darbā nekādas atlaides netiek dotas.

D Dolara 11.02.2013

Nu, ko, lai saka, tā ir, ka pasūta p/f
Tajā laikā nestrādāju tur, bet saprotu par ko iet runa.
Neiesaku vsp nevienam ēst šajā ēdināšanas uzņēmumā, zinu ko saku, jo pati esmu strādājusi tajā virtuvē.
Ja lielajā steigā kaut kas uz grīdas nokrīt, tad tas pats tiek servēts uz šķīvja.

S saulite12345 10.09.2013

Attieksme nekāda

A Anonīms15116 17.04.2016

Bāc kārtējo reizi Čilli picas piegāde mani pieviļ. 1h20min. ko man teica būs jāgaida, gaidīju vairāk kā 2h, nu ja nesanāk tas darbs viņiem ar piegādi, tad metiet mieru piegādei un ļausim citām picērijām pārņemt jūsu stafeti. Paldies

Z Z666 11.09.2016

Nezakazivajte tam picu.Mi zakazali i zdali ejo 2 4asa,hotja dostavka v te4enije 4asa.Privezli holodnuju,i takaja pica-testo s sirom,za 17 evro.Ostaljnih ingridientov po4ti ne bilo.Na vkus eto vsjo otvratiteljno.

A Anna Vilka 27.05.2017
Slikts serviss

Tātad atnācu 27.05.2017 pulkstens 15:40 uz Čilī picu dominā, pasūtiju 30 cm picu līdzņemšanai, ofciants paziņoja ka pica būs pēc 20 min. Veljoprojām gaidu picu. ( 17:00)

I izsalkusī 18.06.2017
Slikts serviss

TC Alfa plkst 11:00 pasūtijām salātus, brīdināja,ka max 30min laikā būs gatavs, pagāja 40min un salāti vēl nav gatavi! Lieki piebilst, ka cilvēku skaits bija mazs!

L Laura666 28.07.2017

Ārprāts kaut kāds!
Jaunā chilli pica iekš Spice Home, jaunie darbinieki neprot neko, pat skaitīt naudu vai izsist čeku. Apkalpo nelaipni, ilgi jāgaida pat ūdens!
Čekus izsit ar citu summu, paši jaucās un neko nesaprot.

L Liieennee 18.09.2017

Mums precīzi tas pats ! Viss svetdienas vakars bija sabojāts:( sākās ar to, ka nez cik minūtes mūs neapkalpoja, bet tajā laikā bezmērķigi staigaja apkārt, lēnā garā vāca traukus. Atnāca tik tad, kad pati uzprasījos. Pēc tam izradijās, ka mūsu pasūtītais ēdiens nav, bet uz mūsu jautājumu, kas vēl nav, lai atkal nepasūtam to kas nav, viņa nemācēja atbildēt. Un tad sākās ilgais gaidīšanas laiks :( no sākuma attaisnoju viņus, jauna vieta, jauni darbinieki...bet tad kad jau 40 minūtes pat nevar atnest dzērienus, palikām tiešām dusmīgi. Kaut gan redzējām, ka dzērieni ir ielieti, bet viņa pat netaisās vinus nest. Arī zupu tā ari nesagaidijām, ko parasti citās čilli picās atnes pirmo. Ok. Ja tiešām ir kādas problēmas virtuvē, var taču atnākt un pateikt, ka būs ilgāk japaigaida. Bet attieksme tur ir briesmiga :( Tad kad jau sākām teikt, kas te notiek, viesmīle atskrēja ar mūsu dzērieniem, bet kas pielika visam punktu, vel nekaunīgi pateica, ka viņa tak taisot ! Varētu padomāt, ka prasīju svaigi spiestu sulu un , ja ari būtu prasījusi, vai tad tas jadara 40 min.
Un vēl piebildīšu, ka pa to laiku atnāca un aizgāja vēl 2 ģimenes, ko viņi neapkalpoja.
Aizbraucām uz citu restorānu, kur viesmile, kas vispar bija viena pati, paspēja apkalpot visus restorānā un vēl atnest visu tik ātri, ka pat nepaspēju attapties. Bet visam pāri, bija smaidiga un lapna un man nebutu iebildumu ar tādu attieksmi kaut stundu sēdēt un gaidīt :)

L Linda Polinčuka 01.09.2017
Slikts seviss

Apkalpošana ir lēna,oficianti nepieklājīgi,cieņu neizrāda.
Saprotam ir 1.septembris,bet šāda apkalpošana nav pieņemama,kā arī pēkšņi nav iespējams maksāt atsevišķi.