www.sudzibas.lv Čili Pizza cenas un picas

Čili Pica - cenas un picas

hey nu ko pasūdzamies par chili picas cenam un picām?
Itkaa viss paareejais butu ok, bet cenas nav atbilstoshas taam picaam, vinjas tak ir nenormaali plaanas, un tur nekaa nav virsuu- viens grams uzmests virsuu un nejm un eed, pat ar 50cm picu 2iem nepietiek lai normali paestu, jo uz taas picas tieshaam nekaa nav virsuu...
it seviski tai margaritai, vspar garsho eec parastas siermaizes.

nomainiet zemaaku cenu, un buus ok vai arii uzlieciet kaut ko uz taas picas, lai neizskataas tik nabadzigi.

T

S Sauliite 12.07.2011

zini - ja Margaritai kaut ko uzliks virsū, tad tā vairs nebūs Margarita! un vispār - viņiem ēdienkartē ir norādīts viss kas uz picas tiks uzlikts, tā ka nevaino citus savā stulbumā, ja neproti izlasīt un izdarīt sev pareizo ēdiena izvēli!

D Diāna 17.07.2011

Pie tam izvēloties vislētāko picu gribi, lai tur būtu kg siera un gaļas? :D:D:D
Un pareizi Sauliiite uzrakstīja–iemācies lasīt!!!

L lelle 17.07.2011

Man loti patik Chilli pizza, bet cenas patiesam parak augstas, agrak varejam pasutit da jebko, bet taka ta algas mazakas kluva un cenas lielakas, nakas pamatiigi izpeetiit edienkarti lidz pasuti kautko.

K Katrina 30.07.2011

Godīgi sakot picas ir labas. Pārējais protams ir mazas porcijas un bulshits, bet piegāde ir lētākā Rīgā un no picām paēst var...

T ToKatrīna 30.07.2011

Tās sauc arī par lepjoškām, un galvenā pagatavošanas īpatnība ir tā, ka sievietes tam mīklas pikucim vajadzīgo formu piedod plikšķinot sev pa ciskām.

I Ilze 04.08.2011

SŪDS TĀS CHILLI PICAS IR! Es jums iesaku ļoti uzmanīgi, kur jus vispar ejat ēst!!!

K Kris 07.08.2011

Taa ir PARODIJA PAR PICAAM !

O oksana 07.08.2011

Ne zrite gospoda! Hodite v drugie mesta v svoih derevnjah!

. .......... 08.08.2011

Kad atnes ēdienkarti, tad tās picas uz foto ir savādākas, nekā reāli.

A anonimasekotaja 21.09.2012

man kādreiz chilli pica bija mīļākā picērija, bēēēēēēt... kad es pameģināju LuLu picu...ir tiešām atšķirība pamanāma. Uz mājā chilli picu vienu reizi gaidīju 2h un atveda vēl aukstu.lulu atved pec 30 min. Tagad tiesipasūtiju Lulu picu. ēdu garšīgu Honalulu:))