www.sudzibas.lv Čili Pizza Briesmīgs serviss

Čili Pica - Briesmīgs serviss

Nezinu kā vispār cilvēki vēl apmeklē šo iestādi.

Slikta apkalpošana ir viens, bet ēdienu,dzērienu kvalitāte kas cits. Viesmīlis 40 minūtes gatavoja kafiju,papildus vēl, nevis to normāli uzliekot uz galda, bet vēl nolejot to. Beigās, vēl pēc stundas, atnesa aukstu picu, bez piederumiem, kad aizrādīju, ka tie nepieciešami, viņš pastāvēja 10 min. pie letes un tikai vēlāk tos atnesa. Tajā brīdī citu apmeklētāju praktiski nebija.
Otrajā reizē pasūtot arī tikai dzērienu, atkal nācās gaidīt vismaz pusstundu.

Pievienoju papildus attēlu ar to, kāda kafija latte (es ņēmu vaniļas) ir piedāvājumā, un kāda tika atnesta (lieki piebilst, ka nebija dzerama). Uzņēmuma vadītājiem iesaku pievērst lielāku uzmanību tam, kādi darbinieki tiek ielaisti šī uzņēmuma vidē, jo tas pamatīgi sabojā kopējo tēlu. Ja cilvēks tik ļoti ir neapmierināts ar savu darbu, tad lūdzu- maini to!

T Trakais222 22.04.2017

Nekad vairs neapmeklēšu šo šausmīgo iestādi. Par klientiem pilnīgi nospļauties, ja jau sūdzības ir vairāk kā 260.. Paldies!

- -L. 22.04.2017

Jā, pilnīgi piekrītu. Man arī ir pilnīgi negatīva pieredze ar Čili Picu. Un tas kā viņi gatavo ēdienu, picas utt.. Tā ārprātīgā HIGIENAS NEIEVĒROŠANA! Kad mēs ar vīru sēdējām tieši pretī vietai kur cepa picas un viņas lika uz šķīvjiem vai arī piegādes kastēs, un mans vīŗs izteica diezgan skaļus komentārus par to, ko redzējām, tikai tad laikam to sadzirdēja, vai kā savādāk uzzināja maiņas vecākā, un picas cepējiem sadeva pa ausi, un lika visu apkārt esošo sakāŗtot. visādi citādi, fui! Tāda sajūta, ka viesmīļi nemaz neklausās klientos.. sejas tādas, ka zini - ko tu te vispār atvilkies..

alergologs 24.04.2017

To auksto picu vajadzēja aiznest viņiem atpakaļ, nolikt uz letes un pateikt, ka, tādu neēdīsiet un nemaksāsiet.
Tā iestāde sen jau ir zem katras kritikas, brīnos par tiem, kas tur vēl ēd.
Pēdējoreiz, pirms vairākiem gadiem, kad nebija variantu un nācās tur ēst, pica bija apkaltusi, virsū pavirši samestas nosacīti vajadzīgās sastāvdaļas un skatam uzlieta mērce, lai neredzam, cik liels s*ds ir atnests.

P Pasēdēt 25.04.2017

Ļoti pareizi viss uzrakstīts.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal iegāju Čili Picā. Bija reiz tur deserts, ko savulaik iecienīju. Pasūtīju, saņēmu - viss laicīgi, viss kārtībā!
Neliela nianse, viena no deserta sastāvdaļām ir pilnīgi cita - saldējuma vietā man ir iesmērējuši biezpienu. Dabūju savu atlaidi, kas nebija tā vērta.
Pārtikas produktu kvalitāte ir apšaubāma, ēdiens naaav garšīgs.