www.sudzibas.lv Čili Pizza Битая и грязная посуда

Čili Pica - Битая и грязная посуда

Заказала блюдо в горшочках. Принесли горшочек с отбитым краем (я этого не заметила пока не поцарапалась). Решила, что это недоразумение и не захотела "поднимать шум".
В следующий раз опять заказала блюдо в горшочках. И снова края горшочка были конкретно отбиты. Я опять не стала поднимать шум.
Так повторяется практически из раза в раз, когда я заказываю это блюдо. Мало того, очень часто приносят салаты на грязных тарелках (точнее, изношенный тарелках с чёрными полосами от вилок и ножей).
Один раз обратила на это безобразие внимание официанта. Но он улыбнулся и сказал, что это просто единичное недоразумение.

K kreditorsPG 14.04.2014

Čili picca izskatās, ka īpašniekiem vairs neliekas naudas ieguldīšanas vērta. Briesmīgā stāvoklī ir iestādes aprīkojums Dammes centrā, redzami palietots Olimpijā un Dominā. Par traukiem nezinu teikt, iespējams, ka ir tā kā dotās sūdzības autore raksta.
Bet nu, nav jau arī spiesta lieta iet uz to iestādi, kur Tev trauki nepatīk. Es, piemēram, eju uz Čārliju - tur sēdvietas jaunas, ērtas un komfortablas. Ēdamais tādā pat kvalitātē kā citur.

A amy 14.04.2014

Laikam labs podiņš (vai arī vienīgais), ka žēl izmest, gaidīs, kad pats izjuks (no vecuma)!-)))

M Musicana 16.04.2014

kreditorsPG, dažreiz jau arī esmu spiesta iet tieši uz to Čili. Piemēram, kad blakusesošā kinoteātrī filma sāksies tikai pēc kādas stundas, bet ēst gribās

S sunskakisvarnapele 16.04.2014

Cili pizza ir zaudejusi savu reputaciju un daudz klientu...diemzel. Var lepoties ar skaisti drukato edienkarti, bet kad edieni pavisam neatbilst bildem un reklamai...tad klients balso ar kajam... Par podiniem, man nav gadijusies sasisti, bet edienks kas tur ieksa bija vienkarsi nieciga porcija un negarsigs.

U una111 12.05.2014

Par to ka, bilde nesakrīt ar to ko mums atnes uz šķīvi ir viens vienīgs iemesls- fotošops. Ar to ari Čili pica izceļas.
Aizejiet uz Sky picēriju, tur tak vispār situācija ir briesmīga- krēsli, tie paši podiņi, tējas krūzēm vāciņi u.t.t.
Briesmīgi!!!