www.sudzibas.lv Čili Pizza apkalpošana un pat ne atvainošanās

Čili Pica - apkalpošana un pat ne atvainošanās

Čilli pizza atkal reali liepājā ar savu apkalpošanu, bet šoreiz bij prātā neaptverošs un pat neiedomajās atvainoties vai iedod atlaidi.
Bet stāsts tāds, pienāca viesmile jau pēc ilgas gaidīšanas un pieņēma pasūtījumu, bērns 6. G. V. Pasūtija pizzu un no kuponiem paņēma kvasu, viss ok pasūtījums pieņemts, tagad gaidām un bērnam. Bija līdzi mašīnīte ko taisīju un nepieversu uzmanību kad atnesa dzerienus, man bērns padzeras ta kārtigi un saka mammu tas kvass garšo pec alus, es paņemu un tiešam, alus ir atnest kvasa vietā, labi ka daudz neiedzera bet vienalga pec tam visu vakaru vinam bija slikti.. Un kad pateicu ko jus esat atnesusi, visi tada vienaldziba, nu virnkarsi murgs, domaju nu par so visu vismaz atlaidi iedos vai ka, bet neko... Es sapratu ka uz to iestadi vairs nekad...

14.03.2019

What? 14.03.2019

Jūsu 6 gadus vecais bērns zin kā garšo alus?
+ es nesaprotu, kapēc cilvēki turpina iet uz šo iestādi. Sūdzības līdz skapja augšai, bet nē jāturpina iet.

Pārdеvējs© 14.03.2019

Kā var bērns zināt, kā garšo alus? Bija jau agrāk dzēris? Bērnam arī kvass nav vēlams

A absk12 14.03.2019

Un kā Jūsu 6 gadīgais bērns zina kā garšo alus?

Kolta 14.03.2019

No viena malka alus bērnam nevar būt slikti visu vakaru.