Čili Pica - Apkalpošana

Nolēmām iegriezties Čili Picā paēst, tākā bijām ļoti izsalkuši.Nosēdāmies pie galda un gaidījām kad pie mums kāds pienāks un apkalpos.Tā bija otrā diena pēc atvēršnās.Tā nosēdējām 15 minūtes kamēr kāda oficiante atnesa mums ēdienkartes, kaut arī mēs nosēdāmies turpat blakus pie viņām.Kad izlēmām ko pasūtīsim pieaicinājām oficianti pieņemt pasūtījumu, pasūtijām lazaņju, picu un liellopa steiku.Pēc minūtēm 10 pienāca oficiante un paziņoja ka lazaņjas nav vai nevēlas pasūtīt kautko citu, nolēmām pasūtīt vēl vienu picu, bet prasījām lai būtu bez sēnēm, uz ko oficiante atbildēja ka varot uztaisīt jebkuru picu bez sēnēm, uz ko mēs atbildējām pat tādu kura ir tikai no sēnēm jokojoties, atbide bij tāda-protams ka varam atnest maizi.Nolēmām nepasūtit neko un turpinājām gaidīt maltīti ko bijām pasūtījuši.Apmēram pēc 50 minūtēm atnesa picu a kautkādu citu nosaukumu oficiante aiznesās kā vējš pa visu zāli meklēt picas saimnieku, bet kas tad tas pica izrādijās mūsējā, jo oficiante bija sajaukusi nosaukumu un to saprazdama tikai pēc 10 minūtēm skrienot pa visu Čili Picu vedinot picu, protams pica jau bija auksta.Kamēr draugi ēda picu es uzticīgi gaidīju savu liellopa steiku.Pagāja vēl minūtes 15 kad pienāca oficiante un pajautāja vai nevēlamies kautko uz ko es viņai atbildēju kad būs gatavs mans pasūtītais steiks, pajautāju laikam vēl medījat liellopu uz ko arī dabuju atbildi ka jā medijot, paprasīju vai varētu noskaidrot kad tad būs gatavs, oficiante apsolijās noskaidrot un aizgāja, pēc minūtēm 8 atnākusi atpakaļj un paziņoja ka esot aizmirsusi pavāram pasūtīt manu pasūtīto steiku un pajautāja man vai es gaidīšu kamēr uztaisīs, es pajautāju cik ilgi vēl būs jagaida izrādijās ka vēl kādas 40 minūtes.Es atteicos gaidīt jo tākā mana draudzene vispār neko nedabuja ēst, bet otra meitene jau picu sen bija notiesājusi nolēmām neko negaidīt, jo sapratām ka apkalpošna iz vis zemākā līmenī kāda vien ir.Aizbraucām uz citu vietu ieturēt vakariņas un nolēmām nekad vairs neiegriezties šai iestādē.Tagad braucot garām redzam pilnīgi tukšu Čili Picu laikam neesam vienīgie kurus tā apkalpo.FUI FUI

V

R RuslansŠilenkovs 03.03.2009

Сам работаю в "Cili Pica" именно официантом и с интересом читаю все жалобы о нас. Но пицерия в огре судя по отзывам "самая лучшая", теперь даже сам подумываю туда сездить проверить на самом ли деле всё так ужасно, как здесь постоянно пишут. Хотя из личного опыта могу сказать, что клиенты не всегда у нас к сожелегию адекватны :)

J jack blakc 15.03.2009

Nav, nav tur tā, kā vajadzētu būt.. ja es tiktu tur par administratori, viss būtu citādāk:)), šitā jau nevar.. ! iemācītu, kādai jābūt apkalpošanai, un koptēlam, galu galā ja tu strādā par viesmīli, taču paskaties, kā izskaties!!

G geila 24.04.2009

Trīs reizes divu nedēļu laikā biju "Čili picā", katru reizi bija cita apkalpotāja, visas reizes es un draugs, kā jau parasti, izturējāmies pieklājīgi pret viesmīlēm. Viņas pret mums tāpat. Un katru reizi viesmīle aizmirsa kaut ko pasūtīt pavāram. Tā ka tā viņiem normāla kaite.

P Pups 24.04.2009

Es biju iegriezusies Deglavas ielā.Vispār nosēdēju kautkur pie 20min. Neviens nepiegāja un aizgāju.Turp šurp viņas skraidīja itkā kautko darītu bet bija tikai 3 galdiņi aizņemti.No ta laika neeju vairs tur iekšā. Pļauniekos gaidīšanas laiks bija daudz īsāks, pieklājīgas meitenes un vairakums galdiņu bija aizņemti.Iesaku vadībai padomāt ko pieņem darbā!!!

S Sergejs 24.04.2009

Čili picas menedzeris man nau apmaksājis rēķinu par transporta pakalpojumiem. Līdz Aināram Šleseram nau iespējams sazvanīties. Esiet uzmanīgi.

L Laurels 25.04.2009

Deglava ielā un Pļavniekos NAV Čili picas, ja nezini par ko iet runa, tad labāk vispār neraksti!!!

V vērtētājs 07.08.2009

Raksta autoram - padomā pie sevis, ko Tu atbildētu viesmīles vietā uz taviem stulbi uzdotajiem jautājumiem ??? Vai medījāt utt.. ko tu tur biji uzdevis viņai. Atgādinu, ka arī viesmīļi ir tādi paši cilvēki kā tu, un ja tev ļoti bieži gadās tādi gudrinieki kā Tu kuri cenšas izcelties ar savu gudribu, tad beigās atbilde nebūs no tām patīkamākajām. Ne visi cilvēki var saprast Tavu "gudrību" un atbildēt ar TEv tīkamu atbildi. Jā, protams, viesmīlis stājoties darbā rēķinās ar tādām problēmām, un ka tās būtu jāpārvar ar savādākiem risinājumiem, bet viesmīlis arī ir tikai CILVĒKS.