Čili Pica - Apkalpošana

Ar draudzeni gribējām iedzert kafiju un tādēļ izdomājām aiziet uz čili picu (alfa) 20 minūtes nogaidījām, kamēr kāds pie mums vispār atnāca. Gribējām pasūtīt vienu lielo late un saldējuma kokteili. Pateica, ka kokteili būs jāgaida pusotra stunda. Nopietni? Blenderī iemest saldējumu un pārējās sastāvdaļas prasa pusotru stundu? Kad pateica, ka būs jāgaida viesmīle vienkārši aizgāja prom. Atnāca vēl pēc desmit minūtēm. Paņēmām divas late. Bija sakrājies uz čili draugu kartes pāri pa divi eiro, teicām lai noņem nost to summu. Atnesot čeku, konstatēju, ka nekas nav noņemts. Teica, ka mums tur bija 30 centi un tādēļ viņa novilka savu karti, lai būtu kaut kāda atlaide. Man protams skaidrs, kāpēc viņa novilka savu karti, bet nu drausmīgi. Tik slikta pieredze, nekur nav bijusi.

Dainis 12.12.2017

Ja es būtu viesmīlis kurš nopelna minimālo algu + dzeramnaudas, redzot ienākam šādus kapeiku pisējus arī nebūtu diez ko atsaucīgs, noteikti esat no tiem, kas pēc rēķina apmaksas vēl pusstundu blenž savā čekā un meklē netaisnību, bet ja nopietni tad čilli picā tā ir ierasta prakse, viņiem savu zemo algu dēļ un nežēlīgā darba grafika vienmēr trūkst darbinieku.

K Karmena`Vīksniņa 30.08.2018

Apmeklējām Čili picu SPICE HOME. Picas izskatījās nevis ceptas (atkausētas sasaldētās picas), bet izkaltētas. Mērces vispār nepiedāvāja, jo esot papildus jāprasa. Kokteilis spraita vietā sastāvēja no ūdens, cukura un ledus. Apkalpošana vienkārši zem katars kritikas. Traukus rauj no galda nost, kad cilvēki nav paēduši. Lūdzu ignorējiet šo ēstuvi un neapmeklējiet tādu pusfabrikātu ražotni, kas neko labu nedz vizuāli, nedz garšas ziņā nedod.