Čili Pica - Apkalpošana

Sveiki, 12.03.15Vēlos brīdināt cilvēkus par šo sūdu bedri vārdā Alfas čili pica. Iegāju tur paēst vakariņas un itkā viss ritēja normāli līdz viena debīla viesmīle izmisīgi man centās iesmērēt akcijas picas. Labi es ieskatījos. Paņēmu veģetāro picu 30cm, kura itkā bija nocenota no 7.90 uz 3.90. Nu ko, kā beigās izrādījās tā pica nebija nocenota un tās akcijas bija nepatiesas, jo redz personāla mazā galva aizmirsa nomainīt akcijas un noņemt tās viltus norādes, kā arī pati pica īsti nebija pagatavota, jo trūka norādītās sastāvdaļas. Tā pica bija tāda pļecka, ka pat sagriest nevarēja. Sanāca tā, ka beigās picu neapēdu un izmetu kopā ar pelmeņiem un kvasu 12€. Tas pats 0,5 kvass, ko pasūtīju bija tādā glāzē, kas knapi spēja nostāvēt nelīgojoties. Pati vieta arī bija netīra un smirdēja pēc mēsliem, neņemot vērā skaļos, plānprātīgos okupantus, kuri tādos daudzumos tur dzerstījās. Visā visumā smirdīga vieta ar atpalikušiem apkalpotājiem.

F

db 17.03.2015

Tiešām, nahuj tu maksāji, ja tev to picu iesmērēja viesmīle? Tā arī teiktu, ka viesmīle tevi maldināja.