www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica Akropole - Slikts serviss

Gribēju šodien pasūtīt līdzņemšanai picu. Sāksim ar to, ka es tam viesmīlim 2 reizes! Atkārtoju, ka vēlos lielo izmēru, bet pēc tam čekā pamanu, ka vienalga iesitis mazo. Otrkārt, pateica, ka jāgaida stunda. Labi, mēs pa to laiku aizgājām, atgriezāmies pēc pusstundas un gaidījām tālāk. Redzēju, ka parādījās viena picas kaste, bet nepievērsu uzmanību, jo domāju, ka tā nav mums. Bija pagājis vairāk kā stunda, bet tie darbinieki likās aizmirsuši par pasūtījumu. Pieeju klāt, pajautāt, cik ilgi vēl jāgaida. Tas čalis, kam pasūtīju, atvēra to kasti, paskatījās, kas tā par picu, un deva man ar vārdiem: lūdzu, jūsu debešķīgā!... Tā tur nostāvēja pusstundu un neviens nevar pienākt un iedot to klientam? Nekad vairs neiešu uz turieni.

Life is life 10.06.2019

Nu ja tā, tad es arī neiešu!

A Aispurs 16.03.2023

Sveiki gribeju pasudzeties par akrapoles cili picu sezu jau te 20 minutes sezam gaida bet visi viesmili pajiet garam un nevar vecos trauksus savakt un vins vienkarsi pat netnak lidz mums