Čili, Pica Olimpija - Nevar dabūt picu

Šodien iegādu Čilli Picā, Olimpijā.

30 minūtes sēdēju kamēr pienāca viesmīlis.
Kad viņš pienāca, viņš paziņoja ka pica būs jāgaida stundu.

Jautājumi:
1. Vai ir normāli ka viņi nozaga manu laiku (30 minūtes ko sēdēju un gaidīju viesmīli, 10 minūtes aizbraukt līdz olimpijai, 10 aizbraukt no turienes prom)
2. Vai picērija nevar sataisīt kaut kādas sagataves lai varētu taisīt picas ātri?

Es tak neatnācu uz bentliju vai ekskluzīvu klavieru veikalu, kur jāgaida rindā. Picērijai tak jābūt vietai kur 5 minūšu laikā atnāk pieņemt pasūtījumu un 25 minūšu laikā es saņemu ēdienu un pēc 30 p++u prom no turienes.

M Mego izmeklētājs 02.09.2019

Izskatās ka jums visi ir kautko parādā.

E evenifyouwantseewhoiam 02.09.2019

kāpēc?

R RXX 02.09.2019

“Picērijai tak jābūt vietai kur 5 minūšu laikā atnāk pieņemt pasūtījumu un 25 minūšu laikā es saņemu ēdienu un pēc 30 p++u prom no turienes.” Pagaidām ANO Cilvēktiesību konvencijā tāda punkta nav...

E evenifyouwantseewhoiam 02.09.2019

tad kam ir domāta picērija? Lai izbaudītu negaršīgu kafiju un Itāļu picu par kuru eksistenci Itālijā neviens nezina?

R RXX 02.09.2019

Dārgum, tam domāta Itālija, nevis Čili Pica :D

⛔️ 02.09.2019

Vēl viena izlīdusī no kriokameras. Čili pica vairs nav picērija, bet zema līmeņa ieskrietuve kas darbojas galvenokārt īpašnieku naudas atmazgāšanai

O Otis 03.09.2019

10 minūtes turp, 10 minūtes atpakaļ.. pāriet pāri tiltam arī 10 minūtes, bet nēē.. sēdēs kā kūka kaut kādā čilenē un gaidīs brīnumus 30 minūtes.

Sagataves ? Tev vajag sagataves vai normālu picu ? (hihihi) Kad tev nometīs priekšā kartona ripuli apkaisītu ar sieru , tad tu brēksi - par ko es maksāju? Paredzami tādi te cilvēki.
Ej, pērc savas sagataves rimčikā ,kas atrodas stāvu zemāk. Tad tev būs 5min pie kases, un 5 minūtes mikrenē.
Izklausās pēc kārtējās belašu būdas karalienes. Vienreiz pa ilgiem gadiem tiek kaut kādā čilenē un uzreiz mētā VIP personu. Es tavā vietā pat pēc 10 minūtēm būtu aizgājis, ja man pat ēdienkarti neatnestu. Tā itkā trūktu vietas kur ēst. Nedomāju ,ka tur pat blakus esošās pankūkas un zupas un burgeri diži kvalitātē atšķirtos.

Un kāpēc gan neaiziet uz tiešām picēriju nevis parodiju tā vietā ?

Kolta 03.09.2019

Es zaudēju katru dienu guļot 8 stundas, kam lai es sudzos?