www.sudzibas.lv Ciemats Dzirnezers Nepatiesa informācija

Ciemats Dzirnezers Carnikavas Novadā - Nepatiesa informācija

Draugi nopirka zemi ciematā Dzirnezers. Īpašnieks Jānis Ūlis solīja zelta kalnus. Paši vainīgi, ka noticēja solījumiem par asfaltētām ielām, ielu apgaismojumu, labiekārtotu pludmali, laivu piestāni utt, bet tiklīdz, ka bija nopārdots īpašums un prasīts, lai izpilda solījums, Jānis Ūlis saka, ka neko nezinu, viss esot izpildīts kas solīts. Jaunveidojamās ielas arī netiek uzturētas, saka, ka zemi pa lēto pārdevu, paši tiekat galā. Viņš neko netaisās apsaimniekot, tā pats galu
tagad arī Jānis Ūlisturpina būvēt tālāk jaunu ielu - Kauguru ielu. To izbūvēja, aizberot grāvi, ar visādām drazām (koku celmiem, utt) , pa virsu uzbēra uzbēra skaistas šķembas, kā teikt, lai būtu skaists skats. Tos gabalus pie ezera krasta arī mēģina tirgot kā apbūves gabalus, cilvēki lūdzu neuzķerieties, jo šajā vietā ir ļoti slikta grunts un pavasaros, kā arī rudenī vēju uzplūdos, šie gabali applūst. Ja ir doma pirkt zemesgabalus Kauguru ielā, nepieciešams, aizbraukt tos aplūkot pēc lieliem lietiem, kā arī pavararī vai rudeņī, kad ir cēlies ūdens līmenis jūrā un gaujā.

Sludinājumos http://www.ciemats-dzirnezers.lv/, saliktas bildes no citiem blakus esošajiem sakoptiem īpašumiem, ar domu, ka arī šajā teritorijā var uzcelt savu sapņu namiņu.

L Lexus 28.11.2017

Смотрели мы эти участки, проект создан для развода. Красивые картинки ничего общего не имеют с этим проектом. Все Фото на странице, домов которые построены уже давно и находятся в округе, все что есть у этого проекта это засыпанное болото возле озера, поставленная будка для собаки, посаженные деревья которые умерли потому что не возможно на этой почве что либо взрастить или построить. Вероятно хотели, хоть как то пыль в глаза бросить. А когда вы приедете вам вешают на уши лапшу о благоустройстве. Люди не позволяйте себя обмануть.

C Ciemats Dzirnezers Support Pārstāvja atbilde 05.12.2017

Par neslavas celšanu masu saziņas līdzekī, saskaņā ar Krimināllikuma 157.pantu, draud kriminālatbildība. Tāpēc, pirms neapdomīgi izklāstīt "faktus" un bārstīties ar frāzēm "создан для развода", iesakām: 1) iepazīties ar teritorijas, kurā atrodas Ciemats Dzirnezers, detālplānu (publiski pieejama informācija); 2) iepazīties ar Ciemats Dzirnezers robežām, kas ir vairāku hektāru platībā un kur (tikai) neliela daļa no zemes atrodas pašā ezera krastā. Un jā, mēs lepojamies ar mājām, kuras vairāku gadu garumā ir uzbūvētas mūsu ciemata terotorijā. Tādēļ aicinām katru klātienē visu izpētīt, kā arī droši apjautāties par dzīvi Ciematā Dzirnezers tās iedzīvotājiem. Papildus varam minēt, ka šī vieta un vide tiek veiksmīgi attīstīta kopš 2006.gada un pārdzīvojusi gan krīzi, gan citus tā saucamos "pļavu projektus".

A Alex 28.11.2017

To pašu savulaik izdarīja Oskars Galzons Zaķumuižā, solīja sadalīt dabā zemesgabalus, tiklīdz būs nauda un noslēgt pirkuma līgumus nomas līgumu vietā. Bet nekā un tagad saka, ka viņu tas vairs neinteresē un visu ir izdarījis. Cilvēkiem nav kur likties jo pēdējo naudu šim krāpniekam atdeva. Zemes gabali atrodas Lielas Juglas aplūstošajā teritorijā.

K knopkens1 04.12.2017

если покупать землю прямо в озере то там болото, это правда. Если покупаете холмы то там песок и все как бы нормально, только проверьте в латвэнерго, чтобы было подключение к электричеству уже проведено (заложен кабель до участка).

C Ciemats Dzirnezers Support Pārstāvja atbilde 05.12.2017

Paldies par izrādītajām rūpēm par apkārtējiem iedzīvotājiem un tajā skaitā jūsu draugiem. Vienlaikus informējam, ka tiek pildītas visas līgumsaistības, kuras ir noteiktas starp zemes pircējiem un pārdevēju. Tāpat arī jebkura būvniecība, ieskaitot jaunu ielu izveidi, tiek saskaņota ar Būvvaldi un veikta saskaņā ar teritorijas labiekārtošanas plānu.

Visi teritorijas apbūves gabali un to robežas ir redzamas teritorijas detālplānā (publiski pieejama informācija). Tādēļ katru potenciālo zemes pircēju mēs aicinām izpētīt gan teritorijas detālplānu, gan arī papildus konsultēties par konkrētā zemes gabala apbūves iespējām Carnikavas Būvvaldē.

Visbeidzot, par māju attēliem. Protams, mēs lepojamies ar mūsu ciematā uzbūvētajām mājām un tās uzskatāmi parāda, cik veiksmīgi kopš 2006.gada ir attīstījies lielākais šāda veida projekts Gaujā, jo, atšķirībā no puspamestām pļavām, pie mums tiešām cilvēki spēj izveidot savu sapņu māju dabīgā un sakārtotā vidē blakus ezeram un upei. Kā jau jebkurā jaunizveidojamā lietā, arī mums pa laikam gadās kāda kļūme, bet mēs esam gatavi uzklausīt kritiku, lai kļūtu vēl labāki. Paldies.

A Ainars 24.01.2018

Ļoti laba atrašanās vieta patiesībā. Un līdz jūrai vasarā tuvāk kā piemēram Garciemā, jo Garciemā nav kur novietot auto vai jāiet no stacijas ar kājām

A andrejs30 29.09.2018

Līdz jūrai ar mašinu var azbraukt, ja nav žel mašīnu. Tur ceļš tāds, ka jūties kā amerikāņu kalniņos.
Jā, daba tur ir skaista, vienīgi jo vairak gabalus notigro, jo mazāk tu tiec tai skaistai dabai klāt :(

A alex765 24.10.2018

Подскажите , информация про поселок pilakalni есть ? это одни и теже застрощики ?

A alex765 24.10.2018

*pilskalni