www.sudzibas.lv Čiekurs Pasutijumu kaaveejums un bezatbildiiba

Čiekurs - Pasutijumu kaaveejums un bezatbildiiba

Nevaru nepadalaities par savu sasutumu par servisu, ko sniedz diezgan liels un populaars mebelu veikals 'Ciekurs'. Pasuutijam pie viniem gultinu zidainim, gan pa e pastu, gan bijam klaatienee divas reizes. Gaidijam pasuutiijumu meenesi. Kad piezvanijam, lai saprastu, kas notiek, tad izraadijas, ka vinu par to ir vienkaarsi aizmirsusi.

Tad mums atklaal jaagaida veel meenesi? Beernins jau negaidis. Un nekas, ka pasuutiijums bija izdariits atlaizu periodaa. Tagad vini to piedaavaat vairs nevar.

Absoluuti bezatbildiiba. Peec sarunas ar viniem un sajuuta, ka pirceeju apmierinatiiba vinus pavisam neruup.

Loti neiesaku so veikalu.

Paldies dievam, ka spejam sazinaaties ar pasu meebelu razotaaju pa tiesu un visu sakaisti nokaartot. Bet 'Ciekura' vairs kaaju nespersu un arii citiem neiesaku

N

Z Zinaida 14.02.2011

~Valentīndienas Čiekuri!

L Laura 15.02.2011

Man arī tā bija! Pasūtīju gultu, visu naudu nomaksāju un par piegādi jau arī biju nomaksājusi un man solīja, ka divu nedēļu laikā gulta būs klāt. pagāja divas nedēļas, bet no Čiekura ne ziņas, ne miņas. Piezvanīju un prasīju, kas notiek. Vīrietis otrā klausules galā apgalvoja, ka esot notikusi aizķeršanās un gulta būs vēl pēc divām nedēļām UN, ka viņiem tā vēl nekad iepriekš nav gadījies, bet, kā skatos, tā gluži patiesība nav. Nu, paiet vēl nepilnas divas nedēļas. Šoreiz esmu gudrāka un piezvanu pāris dienas pirms divu nedēļu termiņš ir beidzies. Kāds cits pārdevējs nu apgalvo, ka laiks jau ar mani it kā esot sarunāts, lai man neviens nav ne zvanījis ne ko... izrādās, ka esot sarunāts trešdien piecos. Tāda sajūta, ka Čiekura darbiniekiem ir pilnīgi pie D*** par klientiem. Arī pašā veikalā pārdevēja izturējās nelaipni un iedomīgi. Arī radiniekiem bija līdzīgi - pasūtīja gultu, kuru atveda tikai pēc mēneša un atvestajai gultai trūka detaļas, kurām bija pašiem jābrauc pakaļ uz veikalu. Tā ka neiesaku nekādā gadījumā pirkt gultu Čiekurā!!!

I Ieva 16.02.2011

"Čiekurā" esmu iegādājusies jau 3 (!) gultas un vienu matraci. Pirmo gultu izvēlējos samērā ilgi un gāju uz veikalu pētīt piedāvājumu 4 reizes. Man palīdzēja izvēlēties piemērotāko un vērsa manu uzmanību uz aspektiem, kuri bija patiešām svarīgi (matrača cietība, kur likšu, cik platas durvju ailes, kā komplektēt utt.)

Par personālu (arī gados jaunajiem pārdevējiem) varu teikt tikai labāko - laipna apkalpošana un prefesionāla attieksme.

Vai "Čiekurā" pirkšu arī 4.gultu? Jā!!

O o 16.02.2011

Ieva, cik ilgi kalpo Čiekurā pirktās gultas?

A Alex 17.02.2011

Отличный магазин, заказывал камод, привезли через 3 дня!
Все что пишут - чепуха!

L Linda 24.02.2011

Ļoti ilgi kavējās pasūtījums, un iemaksāto naudu neatgriež

I Ieva 24.02.2011

Pie regulāras nodarbošanās ar seksu ilgāk par gadu nekalpo.

N Niknais M 09.11.2012

Nopirkām virtuvei galdu un četrus krēslus.Ja galdu (kaut arī bij jāpārtaisa skrūvju vietas) un divus krēslus vēl kaut kā izdevās kopā salikt tad pārējiem diviem montējot kopā salūza šķērskoki kaut arī netika pielietots āmurs.Vispār par Čiekura mēbelēm varu teikt ka tās pārsvarā ir pilnīgi neprofesionāli taisītas.Katrs dēlis šķībs un neiet kopā.Arī kad "meistari" lika kopā drēbju skapi guļamistabā, nācās pašam pārskrūvēt līdz galam neieskrūvētas skrūves un pārlikt detaļas.Meistari strādā vienkārši pavirši.Nevienam neiesaku šo bodi un pats turpmāk ar tur neko vairs nepirkšu.