www.sudzibas.lv ChocoLite Meli un krāpšana ,naudas izspiešana notiek-sakarā ar šo produktu-Choco Lite

ChocoLite - Meli un krāpšana ,naudas izspiešana notiek-sakarā ar šo produktu-Choco Lite

Iegādājos Choco Lite pulveri..3 paciņas--jo kā man konsultante skaidroja--viena paka pietiek 3 nedēļām...Kad atvēr un sāku lietot šo prodktu--izrādās,ka pulverītis vienā iepakojumā pietiek nepilnai nedēļāi--par kuru samaksāju 39 eiro..Tā kā nebiju apmierināta ar iztērēto naudu un to,kā par lietošanu man pastāstij pērkot šo produktu..vējējos preci-2 iepakojumus atgriezt atpakaļ..Bet tad saskāros ar to--ka--šai firmai nav ne adreses ne telefona nr, un e-pasts arī kaut kāds mistisks--z kra nav atbildes--un kru konsultante pat nevar nosūtīt sms veidā..
Vienkārši gribu teikt--neiegrābjaties ar šo produktu..Tas ir nežēlīgi dārgs-nav pārbadīts un tiek paņemta liela nauda, kuru nevar atgriezt tik vienkārši.

J Jurisjanis Juris 29.10.2019

Pilnigi meli ka var nomest svaru mana draudzene jau vairaka bunzas izdzerusi un nau ne suuda nometusi razotaji un izplatitaji kaut jums slikti paliktu no izkraptas naudas.