Chicco chiken

03.11.06. riita pusee nejaushi gadiijaas iegriezties Chicco chiken aatraas apkalposhanas restoraanaa(stacijas laukumaa)...diemzeel...1.)nebija vairaak nekaa 50% no piedaavaajuma2.)naacaas paarciest taadu aukstumu,ka gribeejaas to visu tur atstaat un beegt prom3.)eediens vienkaarshi briesmiigs...uzsildiiti frii,tie pilniigi un noteikti nebija pirmaa svaiguma,sakaltushi un cieti4.) uz gandriiz puses no galdinjiem bija atstaatas paplaates ar eediena paarpalikumiem, "restoraana" darbitiece vienkaarshi pagaaja tiem garaam(vairaakas reizes)5.) tas mani shokeeja visvairaak - uz viena no galdinjiem,kur bija palikusi shii paplaate ar burgera paarpalikumiem DARBOJAAS BALODIS-KNAABAAJA EEDIENU UN IZMEETAAJA TO GA GRIIDU UN GALDU! darbiniece iipashu uzmaniibu tam nepieveersa,bet skraidiija runaadama pa telefonu!garaamgaajeeji skalji briiniijaas,bet tik un taa darbinieces bija vienaldziigas!tas ir normaali?tauta,ir 21.gs!

N navsvarīgi 01.06.2008

ble pa to balodi gan nereaali noreecos :D :D :D

W wut 01.06.2008

Chico chikenz gatavo savus chickenus no balozhiem bet keksi gan bija njamma ;;;

J JēkabsPīpiņš 01.06.2008

Chico Chikena kafija garšo pēc brūna ūdeņa:(

L Laura 02.06.2008

Diez vai kāds tur vairāk par vienu reizi iegriežas.

J Jekaterina 12.06.2008

Sakiet luudzu TAUTA...vai Juus kadreiz vispaar redzeejaat kaa gatavo atras apkalpošanas restoraanos?????????????????????? Juus domajat, ka Mcdonaldsa vai Kebaba vai Picerija nav Haoss. Ja Jus redzeetu no kaa ir taisiiti burgei McDonald, tad Juums vispaar mute buutu valjaa un uz tualeti Juus skrietu kaa ZIBENS:) Ja Juus veelaaties ideaalo apkalposhanu, tad ir jaaiet uz Elito restoraanu. Bet tiem mazgadigiem, kas staiga pa taadaam vietam protams ir savs viedoklis.