www.sudzibas.lv Chester Slikts serviss un apavu kvalitāte

Chester - Slikts serviss un apavu kvalitāte

9. Jūnijā iegādājos veikalā Chester T/c Alfa vasaras apavus ar podziņām / dekoratīviem elementiem. Pirmajā dienā izkrita viens no elementiem, kuru atradu un ieliku atpakaļ. Nākamdien izkrita jau cita podziņa, ko es nepamānīju, tāpēc aizgāju uz veikalu, lai man pēc garantijas to nomainītu. Pārdevēja pateica, ka uz furnitūru garantija neattiecās, bet pateica, ka mēģinās kaut ko izdarīt. Es iesniedzu apavus 13.06. Tikai 10.07. (pēc vairākiem zvaniem) es dabūju atpakaļ savas sandales, kur tika nomainīti 4 elementi, jo tādu podziņu viņi nevarēja atrast (lai viss izskatītos simetriski) . Pēc 2 stundu pastaigas es pamanīju, ka viena no nomainītām podziņām izskatās dīvaini. Izradījās, ka man podziņu vietā ielika 1 centu monētas un pielīmēja ādu gabalus! Viens no tiem atlīmējās un es ieraudzīju, ka man dekoratīva elementa vietā bija 1 centa monēta! Vēlos piebilst, ka staigāju es tikai pa biroju un ielām, uz darbu braucu ar mašīnu, ne par kādām pastaigām pa mežu / akmeņiem / braucieniem sabiedriskajā transportā nebija runas. Kad es atbraucu uz veikalu ar sūdzību (15.07.) , pārdevēja man pateica, ka es varu rakstīt iesniegumu, bet garantija nesedz dekoratīvus elementus. Viņas rokās sāka atlīmēties āda no vēl vienas podziņas. Iesniegumu izskatīs 15 darba diena laikā. Tātad sanāk, ka es no pirkuma dienas (9. Jūnijs) uzvilku savus apavus tikai 3 reizes, visu pārējo laiku es gaidu kaut kādu lēmumu. Pielikumā apavu bildes.

T

M McGaret 15.07.2019

"Tātad sanāk, ka es no pirkuma dienas (9.jūnijs) uzvilku savus apavus tikai 3 reizes, visu pārējo laiku es gaidu kaut kādu lēmumu."

Būtu iekrājusi naudu un nopirkusi kvalitātīvus apavus (Somijas apavi utml) nevis skrējusi uz pirmo humpalu pagrīdes bodi vēl tagad staigātu jaunajos apavos, bet nu ...

R RXX 15.07.2019

?