www.sudzibas.lv Charizmatic Lashes Slikta attieksme, mēlošana

Charizmatic Lashes - Slikta attieksme, mēlošana

Maistare atbraukusi no lietuvas, sauc laima, pieņiem tagad valdemāra ielā. Pieaudzē skropstas. Sākuma cena ir 45, pēc tam korekcija 30, viņa neņiem vecas skropstas, tikai liek jaunas tur kur pietrūkst. Līdz ar tono paša sakuma jautāju vai ir svarīgi pēc cik ilga laika es iešu uz korekciju? Jo es pieradu 1 reiz mēnesi pēc algas to darīt. Man teica ka parasti meitenes atnāk pēc 3 nedēļām, bet ja es nākšu pēc 4 cena būs tāda pati visuu laiku. 2 mēnešus tā arī bija, un tad sākās, kad gribu pierakstīties, raksta man, ka jau par ilgu, būs 4 nedēļas, labāk atrāk, pēc 3. Tomēr sarunāju lai pieņiem, atgadinājot viņas vārdus. Un kad saku rakstīt par pierakstu uz nākamo reizi, tad sākas visādas atrunas, tad es braucu uz lietuvu, tad es nestrādāju, pat tajos datumos, kurus piedāvāja pati iepriekš, var saprast ka negrib mani pieņemt. Esiet uzmanīgas, jo tā ir bērnišķīga uzvedība. Jā un runā viņa tikai angliski, man nebija problēmas, bet varbūt kādam būs.

K

Kolta 08.03.2018

Diez vai lietuviete sapratis latviešu valodu, ja runātu krieviski- atkal problēma, kāpēc nerunā valsts valodā! Otrkārt, priekš kam pie velna ir jāliek kaut kādas mākslīgas skropstas?! Dabiskais skaistums paliek pagātnē?