www.sudzibas.lv Četri Balti Krekli Apsarga sliktā attieksme

Četri Balti Krekli - Apsarga sliktā attieksme

Apsarga attieksme ir vienkārši briesmīga.
Runa ir par to veco plikgalvaino apsargu, kas parasti stāv pie ieejas.
Manuprāt nevienu tizlāku, stulbāku apsargu neesmu redzējis nevienā citā Vecrīgas klubā, viņa attieksme ir aptuveni tāda - šodien man Tevi redzēt negribās iekšā netiksi, kaut arī būsi skaidrā.
Piebraucām ar draugu pie kluba, izkāpām ārā no taxi, rokā mums bija šampānieša pudele, bet jau gandrīz tukša, tur pat pie kluba izdzērām un pudeli izmetām miskastē, devāmies iekšā ČBK bet tur uzreiz apsargs saka, iekšā netiksiet, jo esam pie kluba dzēruši.
Saprastu, ja mēs būtu piedzērušies tad varētu nelaist, bet mēs bijām gandriz skaidrā.

BondsBonds 05.01.2020

Alkohola iedarbība uz katru personu ir individuāla. Viens var izdzert 0.5 vodku un noiet pa taisnu līniju, otrs pēc otrās šampanieša glāzes kļūst par Maiklu Džeksonu.

L Linda_J 06.01.2020

Apsargi ļoti labi nostrādāja. Patīkami. Noteikti apmeklēšu klubu. Neciešu alkohola lietotājus.

I Ierēdnis ZH 08.01.2020

Nepatīk dzērāji?

Ko tad Tu klubā gribi satikt, tādus kas būs skaidrā. ?‍♂️

Life_is_life 06.01.2020

Vaitad tas nav policijas darbs kert tos kas dzer uz ielas?