E Evers 22.07.2010

Es nopirtu divas pakas Cesvaines piena, tas pats. Pretīga garša un smarža!

E elzina 22.07.2010

Купила молоко и сливки.Все пришлось вылить.Вонизм страшный.С тех пор не беру продукты CESVAINES PIENS.Куда смотрит санитарная служба?

H HAHAH 22.07.2010

Tr;yuu diriri lalalal

A Ainārs 23.07.2010

es biju domājis ka tikai man vienreiz gadījies smirdīgs Cesvaines piens...nepērku neko vairs no viņu produkcijas

E Eseseseseeseseses 23.07.2010

jā, cesvainee brīnumus ražo... arī man pāris reižu fermas dzēriens ir gadījies...

K k 26.07.2010

Es ssodien nopirku cesvaines pienu un gandriiz apveemos smird un garsso peec govs suudiem..kaa var buut pasterizeests piens un taa smirdeet un ssitaa ir jau otraa reize, vairaak nekad muuzza nepirkssu vinju produkciju

M MikusZelmenis 30.07.2010

Taisnība. Tur ļoti maz vajag, lai Cesvaines piens sāktu smirdēt un tas nekad nerūgst kā normāls piens, bet pārvēršas kaut kādā smirdīgā, gļotainā masā. Nesaprotu, no kā to ražo, bet par pienu saukt to nedrīkstētu.