www.sudzibas.lv Cēsu slimnīca Nekompetenta attieksme pret pacientiem

Cēsu slimnīca - Nekompetenta attieksme pret pacientiem

Cēsu slimnīca (nu arī klīnika) ir viena no sliktākajām slimnīcā visā Latvijā. Tur strādā neprofesionāli ārsti, kuri pat neprot izpildīt savus pienākumus. Sāksim jau ar to, ka, kad manai vecmāmiņai bija insults, ko pat ātrie nevarēja pateikt, viņu aizveda uz Cēsīm (no Līgatnes) . Mana mamma zināja, kas atgadījās, taču vienkārši nezināja, ka insulta slimniekiem ir ārstēšanās iestāde Valmierā, savādāk pati būtu aizvedusi. Tur viņai vispār nepalīdzēja, jo nu kā var palīdzēt slimnīca, kurā nav insulta nodaļas, un, protams, kurš gan gribētu vest 70 gadus vecu cilvēku kaut kur tālāk un ļoti palīdzēt. Tagad jau ir sestais gads, kad mana vecmāmiņa guļ uz gultas. Atceros, ka mana mamma vēl pieminēja kaut kādu ārstu, kurš pat ar adatu apieties neprata. Tagad pati šeit guļu un daktere pat nevarēja pateikt, ka ginekologs, pie kura mani sūta, lai pārbaudītu vai viss ir kārtībā ar olnīcām, strādā tikai no 16: 00. Neviens pretsāpju zāles nedod, te varētu ātrāk nosprāgt nekā normālu ārstu sagaidīt. Protams, neesmu visus satikusi, bet nu es nebūtu 100% droša par šo iestādi. Ja godīgi, tad jau vakar vajadzēja vienkārši braukt uz ganību dambi. Šī iestāde ir vienkārši šausmīga un es iesaku pēc iespējas mazāk doties uz šo vietu. Lai jums visiem laba veselība!

Papildināts Hatetomate 09.05.2018

Jā, protams, tagad visi teiks, ka man nav nekādas nojausmas par ārstēšanu utt., nav lietoti pareizi argumenti, bet, protams, neprotu visu paskaidrot perfekti, nesaku, ka visi ārsti ir tik ļoti slikti, ka grib var atrast, bet ja te būtu ļoti laba vieta, tad man jau sen sistēma būtu bijusi pie rokas un es jau sen būtu prom, būsim saprotoši, šis ir mans viedoklis, ne visiem patiks, bet būtu varbūt iekāpuši manās kurpēs, attieksme nav no tām labākajām..

H

D Dakteriitis 09.05.2018

Tad nu:
1. Vajadzēja pašai braukt tur, kur ir tie izcilie specialisti;
2. Jākļūst pašai par ārsti un jārada klase.

Gudri runāt visi prot.
Ir patoloģijas, kuras atsapinat nedrīkst. Tevis pašas labā. Neko nejegt no medicīnas un gudri muldēt nav māksla.

A actimel79 05.09.2020

Tad nevajaga būt tik iedomīgam ārstam, lai nevarētu tuviniekiem paskaidrot par diagnozi, ārstēšanos utt

P PJ 29.06.2022

Smalkjūtības kalngals. Tad nemācies par ārstu, ej strādā pie datora, ja cilvēki nepatīk. 😂

A AnvoyT 09.05.2018

Mīļais cilvēk! Lai pašpasludinātu slimnīcu par 'vienu no sliktākajām Latvijā' un norādītu uz ārstu neprofesionalitāti, ir jābūt vismaz vienam argumentam.
Pirmkārt, neeksistē tāda vārdu salikuma "insulta nodaļa" - pacientus ar insulta diagnozi aprūpē un iespēju robežās ārstē neiroloģijas nodaļās.
Otrkārt, par kādu apiešanos ar adatu Jūs runājat un kādam ārstam un kādās manierēs ir jāprot 'apieties ar adatu'? Procedūru veikšana parasti ir medicīnas māsu kompetence.
Treškārt, lielākā daļa cilvēku ar daļējiem smadzeņu bojājumiem, ko izraisa asinsizplūdums galvas smadzenēs (saukts arī par insultu) atstāj būtiskus kustības, runas un citu fizioloģisko funkciju gandrīz neatgriezeniskus traucējumus. Bojājumus var ierobežot, ja laicīgi tiek diagnosticēts. Ja cilvēka fiziskās spējas ir pietiekamas, ir iespējama rehabilitācija, lai uzlabotu pašaprūpes spējas. Cilvēks sešus gadus ir uz gultas - nedomāju, ka vainīga ir slimnīca...
Ceturtkārt - klīnikā praktizējošiem mediķiem diezin vai būtu jāsniedz konsultācijas par citu ambulatorā sektorā praktizējošo ārstu darba laikiem.
Un piektkārt, pretsāpju medikamentus izraksta pēc nepieciešamības.

Nav neviena argumenta, kas apstiprinātu Jūsu izteikumus par medicīnas iestādi.

H Hatetomate 09.05.2018

Atvainojos par nepareizi noformulētu izteicienu, tā vieta, kuru domāju bija insulta vienība, uz kuru jāved insulta gadījumā, tur ārstējot varēja būt labāk. Šajā gadījumā ārstam bija jāšpricē kaut kas saistībā ar limfiem, un, jā, tieši ārsta, uzvārdu uz doto brīdi nenosaukšu. Ātrie zināja, ka pie vainas ir insults un trombs bija plīsis 30 min iepriekš, ātrie neaizveda, jo vecums un tas nebija viņu intresēs. Zāles par brīnumu beidzot iedeva, un tās nav vienkārši jāizraksta. Pašaprūpes spējas uzlabot var, taču tur vajag līdzekļus. Par darba laiku vienkārši nebrīdināja un ārsts labi zināja cikos sākas darba laiks. Jā, es nezinu visu par ārstniecību, bet neesmu arī stulba, varbūt jau jums ir bijusi lieliska pieredze, bet ne visiem tā gādās un nez kāpēc bieži. Saprotu, naids pret tiem kas sūdzas, jo redz nevar paskaidrot, neesmu ārsts nebūs 100% pareizi, cenšos cik varu, iemācieties arī kādreiz uzklausīt, nevis tikai kritizēt. Novēlu jums dzīvot ilgi un vesali, un es labi saprotu jūsu argumentus par to, kāpēc jādomā pretēji manam viedoklim, beet nu kā lai saka, nevaru saprast vai vispār tur esiet bijis kaut vai nedaudz ilgāk, vai arī jums vienkārši nav bijusi pietiekami bieža saskarsme ar šo slimnīcu, tad jau nākamreiz rakstīšu sūdzību blakus pieaicinot profesionāli, ja jums nepietiek madicīnas apstiprinošu argumentāciju

D Dakteriitis 09.05.2018

Kāpēc visiem, arī autorei, šķiet, ka sistēma obligāti visu risina.
Ja var drukāt muļķības šeit, tad es ticu, ka var arī gana adekvāti uzņemt šķidrumu un perorāli medikamentus.
Reti ir tie preparāti, kurus ievada tikai venozi.
Nu nevajag taču runāt pilnīgas muļķības.
Nav labi- privātajā sektorā iespēju daudz. Tikai nevajag cerēt, ka tur nu būs tās zelta sistēmas.
Sākumā vajag saprast, preskam pacientam sistēmas liek. Un tad padomāt vai Tavā gadījumā tas ir nepieciešams.

C critical thinker 09.05.2018

kas tas ir pēdējā laikā? ļaujiet tak saviem tuvajiem mierīgi aiziet. nē, lamā ārstus, it kā viņi kaut kur azotē turētu jaunus ķermeņus, ko viņi neizsniedz pacientiem

H Hatetomate 09.05.2018

Būtu jau jauki, ja viņa varētu aiziet mierīgi. Protams, ne ārsts pie visa ir vainīgs, taču šajā gadijumā vairāk varētu vainot ātros, kuri nenogādāja pecientilu attiecīgajā vietā, tad varbūt sirds būtu mierīgāka un cilvēks pats varētu vismaz pagriezties, taču nu jau vairs neko neizmainīs. Jauku vakaru

M Miers1991 10.05.2018

Es piekrītu sūdzības autorei. Manai vecmāmiņai bija trombs kājās, aizveda uz Cēsīm. "Ārstēja" līdz palika tikai sliktāk. Beigās aizvedām uz Madonu, un tur ārsti bija šokā par esošo stāvokli un prasīja, kur jūs bijāt agrāk!?(normāli, ne!?) Ka tagad būs jaamputē kāja. Galu galā vecmāmiņa nomira nesagaidījusi operāciju. "Paldies" Cēsu slimnīcai! Iespējams, ja būtu aizveduši pa taisno uz Madonu, viņa vēl būtu dzīva.

J Jaunzemakkk 22.10.2019

Mūsu gadījumā, no vecmāmiņas tika zagtas lietas,ko aizvedām. Visi produkti. Aizvedu, gaļu, rupjmaizi, dzeramo jogurtu, minerālūdeni, biezpiena sieriņus, biešu salātus, siļķi. Nākamajā dienā nekā no tā nebija, prasīju vecmammai,kur palika, teica,ka paņēmušas māsiņas. Otra tante to apstiprināja. Pacienti slimnīcā var kliegt cik grib naktīs, neviena neatnāks, bet tiklīdz pie pacienta ieradušies apmeklētāji, visas saskrien un domā,ko ķert,ko darīt! Personālu nelaipni!

pazemojosa attieksme

P PJ 29.06.2022

Cesu slimnica valda birokratija un nav cilvecigas attieksmes. Ta itka Tu tēlotu. Dara visu, lai saprastu, ka uz turienu nav jāiet- ok, bet tad iemacieties komunicet.
Man bija un ir nopietna muguras trauma, tur visi, sakot, ar administraciju, lidz arstem, un dezur kirurgiem tevi pazemo, ta itka tu butu kr*plis.
Tad novaciet to plakatu, kur ir 5 limenu izvertesana, un atstajiet tadu, kur ir tikai mirstosos Jus pienemiet.

Saprotu, ka visi nogurusi no kovida, un es vel agrak aizstaveju arstus no kritikas.

Uztaisija rentgenu, neviens nesteidzas klat stastit, kur talak doties, vai kas talak jadara. Tu esi ka galas gabals, ja tev nav naudas top specialistiem.

Tad neejiet par arstiem ja jums neapmierina tas zemas algas, vai cikstosie cilveki. Ta itka es pie ta butu vainigs. Ta blonda administratore, kura sevi laikam grib pieradit vai kautkas vinas pietrukst, var iet ieskrieties.

Latvija, kur tev jaludzas, lai kads tev palidzetu. Tu nevienam neesi vajadzigs

P PJ 29.06.2022

Gaļas gabals- jo tāda ir attieksme. Man bija nepieciešama palīdzība, ātros es nesaucu- pats aizbraucu. Par visu varēju samaksāt. Man bija vajadzīgs speciālista viedoklis, uz sitiena, nevis pēc mèneša. Kad ir akūtas problēmas.

Tā vizīte daudz deva, tika uzrakstītas visas zāles un ieteikts apmeklēt vertabrologu- es nemaz nezināju, ka ir tāds muguras ārsts. Ģim. ārste man daudz nepalīdzēja- un kļuva tikai sliktāk.
Tad priekškam slimnīcas?! Ja tev nepalīdz nesabojāt veselību neatgriezeniski.

Pretīm tevi maksimāli pazemo. Tur reāli kādam pa galvu prasās iedot.

To, ka ir kautkādi standardi pieņemšanai, var izrunāt, nevis veidot kautkādu drāmu un teātri. Tad kad VARBŪT kādam ir akūtas sāpes un viņš vairs vairāk nevar izturēt.