www.sudzibas.lv Cēsu alus Slikts serviss

Cēsu Alus - Slikts serviss

Sveiki! Šeit Zigmars. Tātad šodien es esmu sasapejušos problēmu par ražotāju "Cesu alus" veicu iegādi veikala "rimi" Cesu alu iegādājos ne ne jau pasu kvasu Cesu alus kvass un nopirku to. Tātad pārdevēja man saka uzrādiet dokumentus es saku man nau līdzi. Es viņai viņa man saka jābūt dokumentiem! Nav! Saku tas ir kvass viņa ne. Labi domāju nospļaujos uz kases mašīnas eju uz maximu tur ari saka ne dokumentus vaig. Tātad veicu iegadašanos kvasu. Dodos majas rīgas komunālie pakalpojumi un veicu atveru kvasu. Atveru. Tātad saku dzert es vienkarsi nevar gar zemi gandrīz es vienkarsi kvass taka būt Černobiļa stāvejis 10 gadus ūdens atjaucies no kvasa kaut kāds apakša ess dusmīgs protams uzreiz zvanu uz maxim šie man sak e es viniem nopērk kvasu ja un man vins garšo spriecsmīgi. Un nev dzersim. ! Prvini man saka dodoieties uz veikals maxima kur iegadajaties kvass un ar čeku es sak nau man čeks. Viņi paņem! Nomet. Labi nu neko eju uz maximu saku man kvass tāda ir ko tu, si man saka atvainojos miļo cilvēk vai jūs varētu nomierināties ne! Es saku man kvass taču nopirku viņš galīgi vispār derams nav. Pārdevēja ska nau mana vaina no u es parasu ka nav manaw aina es taču nopirku pie jums to kwasu ka var nebūt jūsu mania. Viņa sak ne. Labi es ivnai paņemu nolieku kvasu saku adodat nauda. Vina man sakak a nevar bez čeka es saku tad jaunu izprinte. Ne. Labi dusmīgs eju atpakaļ majas brauc menti atvainojiet policija apstājas priekša ar signalsirneam. Saka man jūs usplavat uz kasess veikala? Es saku ne. Viņi mans aka ka ir kaukadi noverošānas kameras es nu vot šie man saka ka bus jābrauc uz maxim. Es saku tas nebiju es. Rīgas pašvaldības policijas darbinieki transportēja mani uz maximu lika.
Paldis ka lasijat man un velos atvianoties ja dazas gramatiks akludas ir man vnk jauna klvaitaura.

Ar ciennu zigmars

E

RAMONA👀 15.01.2019

Tu esi analfabēts.

M MohawkUshanka 15.01.2019

Tiem, kas nav pamanījuši, tad lietotājs "elposana" jau vairākas šāda veida(ar gramatikas kļūdām, nejēdzīgu saturu) sūdzības jau ir uzrakstījis, kā arī no dažādu personāžu perspektīvas.
Šis, pašsaprotami, ir joks/satīra, nevajag atstāt nopietnus komentārus pie šī.;)

RAMONA👀 16.01.2019

Neesmu profilu pētītāja, bet nu ok...paldies par info.