www.sudzibas.lv Cenuklubs Rēzeknes iela

Cenuklubs - Rēzeknes iela

Vispirms, ko vēlos teikt ir vairāk kā brīdinājums cilvēkiem, kas šeit domā, ko pirkt!.
Lieta sekojoša par cik es un mana ģimene dzīvo pretējā mājā (otrā ielas pusē Lubānas 41/6) var visu lieliski dzirdēt, kas notiek ārā.
Kopš mēs minētajā adresē dzīvojam (pusotru mēnesi) esam ievērojuši, ka uz cenuklubs.lv teritoriju ik nedēļu (kā kurā dienā) nāk jauniešu kompānijas, kas attiecīgajā teritorijā tusē un sazin, ko vēl dara, bet no apsargā jeb ēkas dežuranta nav ne miņas...
Respektīvi ja 'tusiņš' sākās ap 22: 30, tad parasti tas ilgst līdz 00: 00 + / - (kā kurā dienā) un šajā laikā ēkas dežurants pat neatnāk!
...
Attiecīgās personas tur 'tusē' pa precēm, kas ir izliktas ārā (šūpuļkrēsls utmll)
...
Un pēc visa šī rodās jautājumi...
Ja tik vienkārši var 'Tusēt' cenuklubs.lv teritorijā, tad kāpēc jūs tērējat savu laiku/naudu, lai slēgtu līgumu par apsardzes pakalpojumu nodrošināšanu jūsu īpašumā, kas acīmredzot, to nespēj nodrošināt!?
Nākamais
ja pat ēkas dežurants nespēj atnākt līdz attiecīgajai kompānijai, tad izsaukt policiju jau jāvar!?
Un visbeidzot...
Ja jūs cenuklubs.lv atļaujat tik vienkārši nakts laikā 'Tusēt' jūsu teritorijā piedevām sazin, ko darīt ar jūsu preci, kas atrodas izlikta laukā, tad, ka piemēram klients var būt pārliecināts par preci, ko iegādājas veikalā kā ar, to sazin, kas nav darīts piemēram (noliktavā) !?

08.09.2019

M Mego izmeklētājs 08.09.2019

Atkal mc garret garais neapmierinātais deguns lien svešās darīšanās.

Falconxd 08.09.2019

Vispār interesanti, ka viss vienmēr notiek apkārt viņai /"viņam.

O Otis 08.09.2019

Pats pieminēji policiju, bet tā arī neizsauci, ja reiz tev traucēja ? Tev tādas tiesības ir ,ja kāds tev traucē ar skaļo uzvedību vai arī redzi ,ka tiek kaut kas lauzts. Bet nē, tupēs un rakstīs sūdzības un tēlos mūžīgo cietēju.
Štrunts par tām precēm. Domāju ,ka tur sen jau stāv kaut kādi puslīmēti nelikvīdi vai preces par kurām atbild arī pats piegādātājs, kā rezultātā arī nākas secināt ,ka cenuklubs bez īpaša stresa to visu atstāj ārpusē pie veikala arī pēc darba laika.
''''Jūs tērējat savu laiku/naudu, lai slēgtu līgumu par apsardzes pakalpojumu nodrošināšanu''''. Kāda tev daļa ar ko viņi slēdz un neslēdz, kamēr pats pat neesi spējīgs piezvanīt policijai ,lai savu mieru nodrošinātu ? Tagad tur ir kamers priekšā un p*kaļā, sensori visos stūros, ja kāds līstu teritorija (kā tu saki, bet tas atrodas jau aiz vārtiem, durvīm logiem), tad es domāju pāris minūšu laikā jau ierastos kāds apsardzes bariņš un sašņorētu. Te ir tikai un vienīgi laukums pie veikala.

''''.. tad izsaukt policiju jau jāvar !?..'''' jāvar gan (hihihi), ko tad neizsauci? līdz vēlai naktij sūdzību rakstīt tev gan likās loģiskāk un racionālāk.

Un nemāci te cenuklubu. Kā jau teicu ,gan jau tur katra prece, kas tur stāv ārā pie veikala jau sen ir sava veida zaudējumos norakstīta.. visi tie šūpuļkrēsli un tādas lietas bieži pat ir piegādātāju butaforijas.

R RXX 08.09.2019

Hmmm.. vai tik iepriekš nerakstījāt par situāciju, ka Jūsu vīrs-apsargs nevar iztrenkāt jauniešus ap skolas teritoriju? Bet citiem apsargiem tas gan būtu jādara, vai ne? :D Smieklīgi.