Cenuklubs - Krāpšana

Krāpšana gaišā dienas laikā!

Biju nopircis telti kira 3 (high peak) , kurai tagad ir super atlaide no 169 eur uz tikai 99 eur. Izklausās jau skaisti, bet tad ieeju salīdzini.lv un tur redzu ka šo pašu telti visi pārdod zem 90 eur!

Kā tā?

Pluss vienīgi tāds, ka aizgāju un atgriezu telti bez nekādām problēmām. Bet nu kas tā par maldināšanu?

28.06.2019

Kolta 28.06.2019

Tas ir reklāmas triks!

X xctaps 28.06.2019

10 euro dēļ pirkt lētākā interneta veikalā, kurš iepsējams pēc 3 nedēļām vairs nebūtu, vest un atgriest jau nopirkto un tad braukt uz citu veikalu pēc jaunas ... tas viss 10 eur dēļ ? Ir tā vērts ? Ceļā neiztērējāt vairāk ?

iveikaliem nav nepieciešama noliktava, daudz darbinieku utt, tādēļ var tirgot gandrīz par pašizmaksu .. 169 eur noteikti ir ražotāja noteiktā pārdošanas cena, tādēļ to norādot kā sākumcenu nav nekādas maldināšanas ...

Ventilators 28.06.2019

2 gadu laikā esmu pasekojis līdzi ~100x internetveikaliem.No tiem 30x likvidēti. No tiem 8x veikali ir nomainījuši citu SIA trīs reizes, 4x no tiem nomainīja SIA divas reizes.
Kopējais nodokļu parāds uz 13.06.2019 bija 294179.82eiro. Nav man zināms cik parādā bija tie, kas likvidējās.

Un varu visus veikalus no tiem nosaukt, kuri dempingoja vai uzrādīja cenu bez PVN (atmazgājot), cik no tiem norēķinus veic tikai skaidrā naudā. Cik no tiem ir normālu SIA ar saviem veikaliem, kas nebojā tirgu, bet konkurē savā starpā atkarīgs no biznesa novirziena. Varu nosaukt brīvos veco interneta veikalu domain, lai vari veidot savu. utt

Piekrītu tikai par to, ka sauc par mežonīgu ATLAIDI. Bet saukt par krāpniekiem, tikai dēļ salidzini.lv? nu nez.
Rekomendējamās cenas komersants nedrīkst noteikt vai aprunāt ar citu, jo tad dabūs pa pakaļu no konkurences padomes un VID.