Cenuklubs - Krāpšana

Iegādājos itkā "jaunu" ūdens apgādes sūkni. Aizvedot mājās izpakojot secināju ka esmu iegādājies lietot, aprūsējušu sūkni. Veikalā jautāju lai atver iepakojuma kasti, lai pārliecinātos par komplektāciju. Pārdevējs paskaidroja ka nav pieņemts atvert iepakojumu. Aizvedu atpakaļ kur informācijā meitene ieteica , lai paņemu preci un uzmeklēju pārdēvēju. Pēc balss toņa paukstināšanas tomēr tika izsaukts darbinieks, kas apskatīja sūkni un secināja man ir taisnība. Prece tika samainīta. Tapēc pieprasiet lai tiktu atverts iepakojums pirms pērkat kautko.

Oļegs Zatlers 14.04.2017

Ja visi prasīs pie kases atvērt iepakojumu, tad nākamreiz varēsi divas nedēļas stāvēt rindā, lai nopirktu savu sarūsējušo sūkni.