www.sudzibas.lv Cenugid.lv Slikts serviss

Cenugid.lv/ Electro S SIA - Slikts serviss

Zavanot un jautājot par attiecīgo preci saņēmu nepieklājīgu un nepilnīgu atbildi, ka vajagot pasūtīt un tad arī visu atbildēs, kad un kā varēs saņemt preci. Preces cena tomēr nav maza tādēļ nolēmu aizsutīt interesējošos jautajumus uz e-pastu, kas arī noradīts mājas lapā ar zīmīti " rakstiet mums". Nosūtīju divus e-pastus atkārtoti, taču nesaņēmu atbildi ne uz vienu no tiem.
Intereneta veikalam vajadzētu būt tendētam uz klientiem un uz augstuklientu servisa līmeni, ņemot vera konkurenci tirgū, taču škiet, ka šai firmai ir citas intereses un vērtības.
Pēc šādas attieksmes šķiet, ka esmu gatava samaksat lielāku summu un nopirkt kāroto preci veikalā.

Q

M Mārcis 28.09.2016

Izvairieties no šiem tirgoņiem "Electro S", kuriem tirgojas zem cenugid.lv, bestprice.lv, 97.lv, utt. Atgriezu viņiem preci, par kuru pārdevējs sniedz nepatiesu info pie iegādes. Naudu atgriezt nevēlējās, uz e-pastiem neatbildēja, tikai dienu no dienas sola, ka nauda izskaitīta, bet nekā. Kad tiecu, ka vērsīšos PTAC, tad teica, ka naudu vispār neatgriezīšot. Tā lūk. Turaties no tiem mērgļiem pa gabalu.

I Imants 08.12.2016

Man pieredze tieši tāda pati - uz zvaniem neatbild, un par epastiem vispār nerunājot...
No pasūtījuma līdz brīdim, kad sāku rakstīt šīs rindas, pagājusi vairāk kā nedēļa . Samaksāju vairāk par 500 eiro par preci, bet no pašas preces vēl ne ziņas ne miņas...
esmu pacietīgs...
...

P pirceeja 13.12.2016

Gribēju pie viņiem pirkt labu mob. telefonu. Paskatījos atsauksmes...Ja tāda attieksme pret pircējiem- laikam nepirkšu gan.

D [email protected] 19.12.2016

Nekad nepasūtiet nekādu preci šajā internet veikalā, pasūtīju veļasmašīnu 26.novembrī,apsolīja 10 darbadienu laikā piegādāt,gaidu gandrīz mēnesi (šodien 19.decembris),preces nav,naudu iekasēja uzreiz ar to arī viss beidzās,uz zvaniem neatbild,preces joprojām nav. Mana vaina ir tā,ka nepaskatījos uzreiz atsauksmes,vienkārši ne ar vienu citu veikalu tā nebija gadījies.
Lai kaut kā pievilinātu darbinieci pacelt klausuli,veicu viltus pasūtījumu ,pasūtīju televizoru par 4000 Euro un norādīju otru telefona numuru un citu adresi,rezultātā darbiniece uzreiz atrada laiku un atzvanīja,acīmredzot gribēja ,lai pārskaitu naudu ,saruna ,protams, noritēja aukstos toņos,pieprasīju pārskaitīt atpakaļ naudu,šī tā saucamā darbiniece ,apsolīja šodien pārskaitīt naudu atpakaļ.Rīt visus informēšu vai pārskaitīja un nepievīla vēlreiz.

T Tong Po 19.12.2016

Diemžēl, bet tā nu ir, ka lielam riskam sevi pakļauj tie, kas preces pērk vadoties no Salidzini.lv izdotā lētākā piedāvājuma. Tiešām nekad neienāk prātā, padomāt, kāpēc vieniem ir izteikti lētāki piedāvājumi, nekā, piemēram, RD veikalam, 1A vai 220?

D [email protected] 19.12.2016

Paldies par komentāru,no kļūdām jāmācās. ļoti daudz reizes ir pasūtīts no citiem internet veikaliem,viss vienmēr bij cilvēcīgi,ja nebūtu veikta priekšapmaksa, tad jau viss OK.

G Giedrius S. 20.01.2017

Будьте осторожны!
У меня также: за заказы в www.cenugid.lv (WO04609, WO04813 (сумма 425,59 Eur)) я заплатил 25 ноября 2016 г.
Товар в обещанное время недоставили. Просьбу вернуть деньги прислал 12 декабря 2016 г.
На е-mail не отвечает (писал больше 7 раз), на форму обратной связи тоже, телефон не поднимает (за все время звонил ~20 раз, дозвонился один раз, но ничего конкретного когда вернут деньги не сказали).
10 января 2017 г. вернули 220 Eur.
До сих пор невернули больше половины денег, полный игнор...

M Maxon 02.02.2017

С вами возможно связаться?

G Giedrius S. 02.02.2017

Конечно можно связатся: зайдите на профиль, нажмите "Nosūtīt ziņojumu" и напишите.

S sen-similija 07.04.2017

Нашел у них на сайте интересующую меня посудомоечную машину. Позвонил, чтобы уточнить условия покупки, есть ли реально на месте. Менеджер ответила, что я должен сделать заказ и только тогда узнаю все. Сделал.
На следующий день перезвонила, сказала, что есть на складе, но доставка 7-10 дней. Поставщик требует 100% предоплату.

Сказал, что меня мало интересует, что у них требует их поставщик. Спросил как они мне могут гарантировать возврат средств в случае непоставки товара, на что менеджер сказала: "ну как же, ведь у вас будет наш avansa rēķins".
Отказался от заказа.