centrāltirus - zemenes

Centrāltirū zemeņu tirgotāji apgalvo, ka Latvijā joprojām raženi aug milzīgas un saldas zemenes.Apzvanīju visas iespējamās vietas un sagādāju masu jautrību tiem, kas ar to nodarbojās, bet tikai vasarā.Uzmanieties no morālajiem kropļiem.

E Es-se 29.09.2009

Un? Nesapratu šo sūdzību. Vai tas Tev kāds jaunums, ka Latvijā tirgo ievestos augļus, ogas un dārzeņus? Un, vai tas Tev ir jaunums, ka tirgotāji importa augļus, ogas un dārzeņus mēdz "dēvēt" par pašmājās audzētām? Mosties!!! Jau sen bija laiks neticēt pasakām!

S sh 29.09.2009

Atbildu gudriniekam...Līdz šim zemenes nebija pirktas ne reizi mūžā, otrkārt arī tirgu apmeklēju pirmo reizi.Izsmeļoši?
P.sTu pie tā esi pieradis, ka tev melo, izmanto un krāpj?Es nē.

E Es-se 29.09.2009

Un, kur tad Tu esi augusi- uz Marsa? Labi, pieņemsim, ka ne reizi neesi iepirkusies/cies Rīgas centrāltirgū, lielveikalos un tā tālāk, pat, ja esi no dziļiem laukiem, bet, vai tad televizoru arī neskaties, radio arī neklausies, avīzes arī nelasi? Njā, pirmo reiz ar ko tādu saskaros. Laikam esmu pārāk mūsdienīga.

O Olga 29.09.2009

A bet mums laukos vēl ir pēdējās zemenes - ir šķirnes, kuras ražo visu vasaru līdz pat oktobrim.

S Shadowbird 29.09.2009

Es-se, parādi man 10 avīzes rakstus, radio vai TV raidījumus, kuros būtu runāts par to, ka tirgū ārzemju prece tiek pasniegta kā Latvijas! Es dzīvoju pilsētā, agrāk skatījos gan TV, gan klausījos radio, tagad lasu ziņas Internetā, ne reizi neko tādu neesmu redzējis. Protams, ka mani tas nepārsteidz, bet tas tikai tāpēc, ka esmu rūdīts ciniķis un jau sen atmetis ar roku jebkādām cerībām uz cilvēku godīgumu, kad runa ir par naudu. Ja kāds cits uzķeras, tad ir ļoti labi, ka par to uzraksta, lai varbūt vēl kāds naivs cilvēks izlasa un attopās. Bet tu laikam uzskati, ka ikviens, kurš nav uzaudzis starp krāpniekiem un meļiem, ir pelnījis, ka viņu apjāj un nedrīkst sūdzēties?

H Hugo Djego 29.09.2009

Ir šķirnes, kas arī Latvija ražo līdz pirmajām salnām, iespējams, ka kādi audzē un pārdod arī centrāltirgū.Teikšu godīgi, kad mani vienreiz uzcienāja kāds pazistams cilvēks, tās nebija baigi lielās un bija drusku paskābas.Ko un kurā vietā kurš nopircis, to gan nezinu.

Mamma 04.10.2009

Uzrakstit var da jebko bet vai tas nav kads sanaucies narkomans kuru vairs neviens cits neuzklausa?