Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Es vēlos padalīties ar situāciju, kas notika 21.01.2021 zoom filiālē Maskavas ielā 400 Ķengaragā. Medmāsa bija ārkārtīgi neprofesionāla. Viņa izmantoja tauriņu adatu, lai gan redzēja, ka bērnam ir briest roka un šāda adata būs par mazu. Viņa izņēma gandrīz visu adatu un apmēram piecas vai vairāk reizes ielika to dzīļi atpakaļ, meklēja vēnu. Bērns sāpēs grimasējās. Bērna roku turēja medbrālis (bērns sēdēja mierīgi un nebija vajadzības turēt roku) , kura strādā tajā pašā filiālē. Tā rezultātā neko neatrada. Bērns raudāja un kategoriski nevēlas veikt vairāk testu. Medmāsai arī jāiemācās sazināties ar pacientiem, īpaši ar bērniem, uz jautājumiem atbildēja ar nepieklājīgu intonāciju.

13.01.2021

NeWVeL 13.01.2021

nākotnē ,?

R Rasmīte 03.03.2021

Piekrītu,nav profesionāli CL apmācītas bērnu māsas,arī rupjas pret klientu!