www.sudzibas.lv ceļš kur vēl sūdzēties

ceļš - kur vēl sūdzēties

Ja vēlaties salaut savu auto- droši brauciet uz Lēpju ielu. Šī iela nekad nav bijusi ideāla, bet septembra beigās gar Parādes ielā 26 (tā ir vienīgā vieta kur daudz maz jēdzīgi varēja tikt pie mājas nekratoties) noasfaltēja ceļu un visi autobrauceji jau nodomāja, ka nu beidzot sākuši arī par cilvēkiem domat, bet tur nu tev bija. Parādes ielas 26 iedzīvotāji nodibinaja mājas padomi un uzlika uz vienīgā normālā ceļa lielus puķu podus. Nezinu vai tā ir taisnība, bet zvanot majas pārvaldniecei - viņa krieviski uzbļāva, ka ar dokumentiem viss esot kārtība, bet Kurzemes namsaimnieks Daugavgrīvas filiālē saka, ka nekādus dokumentus kas norādītu uz ceļa likumīgu nobloķēšanu viņi nav iesnieguši. Tā nu lai tiktu mājās no darba un uz darbu man ir jābrauc apkārt visam rajonam lai laužot mašīnu pa nenormālām bedrēm tiktu pie kāpņu telpas. Man rodas jautājums, vai tiešām tagad visi kas vēlas var nobloķet daudzstāvu māju rajonā ielas?

Uz Lēpju ielas peļķes pazūd tikai ļoti karsta laikā, bet takā karsts laiks mūsu platuma grādos ir retums, tad dubļos mēs mirkstam visu cauru gadu. No kāpņu telpas normali iziet nevar. Pretīm mājai ir aizsargvalnis kas itka aizsargā no tā lai lielas vētras laikā jūra netiktu pāri, bet tas tik formāli, jo kad ūdens līmenis jūrā ceļas no kāpņu telpas bērni uz skolu iet līdz asfaltētam ceļam ar miskastes maisiņiem uz kājām.

B