www.sudzibas.lv Cellbes Neatgrirež naudu

Cellbes - Neatgrirež naudu

Pasūtīju preci no Cellbes un saņēmu cita cilvēka apģērbu, aizsūtīju preci atpakaļ 6. augustā, vēl līdz šai dienai neēsmu saņēmusi naudu atpakaļ, kaut gan viņi apgalvo, ka naudu izsūtījuši Latvijas pastam 19. augustā, nez vai tā nauda nāk no Amerikas ar kājām? Tākā esat uzmanīgi, varat palikt gan bez naudas, gan bez preces!

D

O Olga 02.09.2009

Taču aizej uz pastu, un uzprasi, tie medz aŗī pazudet tas uzaicinājuma lapas. Man pašai ta bija vairākas reizes - gaidu sūtījumu, kuru it kā bez maz vai mēnesi atpakaļ jau bij jasaņem - nenak un nenak. Aizgāju uz pastu - nu točņa - pazaudēja laikam to lapeli ar uzaicinājumu.
Neticu, ka nav paši CVellbes naudu atmaksājusi. Vienmēr atmaksā, cik nav sūtīts.

B baiba 02.09.2009

Viņi varēja kļūdities un aizsutīt uz citu pastu ar lidzīgu numuru..Es arī gaidiju loti ilgi, pati meklēju un zvaniju pastos un uz cellbes, un atradu!!VAJAG DARBOTIES PASIEM JA GRIBI NAUDU ATPAKAL NEVIS RAKSTIT SUDZIBAS!

D daiva 03.09.2009

Tur jau tā lieta, ka zvanu un meklēju, gan uz pastu, gan uz cellbes, no naudas ne miņas, viens saka ka izsūtījis, otrs, ka nav saņēmis!!!

C Cellbes Pārstāvja atbilde 03.09.2009

Cellbes vienmēr izmaksa naudu par atgrieztām precēm. Konkrēti šajā gadījumā naudu aizkavēja Latvijas Pasts.

Ar cieņu,
Cellbes klientu apkalpošanas dienests

O Olga 03.09.2009

Nu tad sazinies ar Cellbes un darbojaties kopistiski. Ja Cellbes ir skaitījis naudu pastam, par to jābūt kādam dokumentam, kas šo darbību fiksē. Tad ar to dokumenta kopiju jagrižās Pastā, un japrasa kur ir. Un lai viņi pasi pie sevis meklē, kur ir. Viss.

U Uģis riktigais 03.09.2009

Pastniekam sakarā ar krīzi būs samazinājuši algu, bet šis Tavu naudu būs paturējis par iešanu :)