ceļa posms no Turaidas u Raganu - mašīnu bojājumi

braucot no Turaidas uz Raganu viss ceļa posms ir noliets ar piķi uz kura ir uzbērti smalki un bīstami akmentiņi.lai gan tur ir zīme 50km/h to neievēro, tā kā man pretī brauca cilvēks kurš to neievēroja, tad ārtrum dēļ visi šie akmeņi tika uzsisti uz augšu un trāpija protams pa auto. tika izsists miglas lukturis(skāde 90LS), un man diemžēl nav kasko apdrošināšana, zaudējumi jāsedz pašai, zinu ka nēsu vienīgā, kas guvusi auto bojājumus-ir pat izsists aizmugurējais stikls. lūzdu apdrošiniet savu auto ar kasko un tikai tad dodieties apskatīt gleznaino turaidu.

P putns 22.08.2008

Pilnīgi pareizi, bez kasko nav ko tur darīt, Somijā šādus remontētus ceļu posmus slēdz un darbojas ar ceļa rulli, līdz akmeņi ir salipuši ar mastiku. Jāsūdz tiesā valsts par mantas bojāšanu.

G GE 20.12.2008

Ja godīgi tad tam ceļa remontam ja to taa varētu nosaukt nebija pilnīgi nekādas jēgas, jo visas tās aizlāpītās iesēdušās bedres kas bija pirms tam ir joprojām. Taa bija konkrēta naudas izmešana vējā un mentu peļņas vieta remontdarbu laikā kad bija ātruma ierobežojuma zīmes.

R Roberts 02.01.2009

Jā es ar tur braucu un skatos kad kautkādi mudaki uz 70 km/h brauc! Gribas par viņiem vemt! Kaut nu viņi noslīdētu no ceļa!

S semits 03.01.2009

linda, kuraa apdrshinashanas kantorii tu stradaa ja jau taa reklamee apdroshinashanu?

A Andris... 02.07.2009

pilnīgi vienalga... es tur maucu 110 pa visiem akmeņiem :D