www.sudzibas.lv CEF Recruitment Krāpšana, maldināšana, nodokļu nemaksāšana.

CEF Recruitment - Krāpšana, maldināšana, nodokļu nemaksāšana.

www.darbsvacija.lv ja kāds izdomā braukt, tad rēķinieties ar to, ka būs jādzīvo pa 15 cilvēkiem vienā mājā, 2-3 cilvēkiem vienā istabā, kopā ar poļiem, kas ir lielākā daļa. Dzīvošanas apstākļi nav tie labākie, gaidīsiet rindā un veļas mazgāšanu, ēst gatavošanu utt. Sociālas garantijas nekādas, ne slimības lapas, ne atvaļinājumi, nekas netiks atmaksāts. Lai tiktu projām ir jāpiesaka 45 dienas, kas jums arī sliktos apstākļos ir jānostrādā, vai arī jums ieturēs naudu. Tiesības ir tikai aģentūrai, ne jums. Viņiem neinteresē, ka jums ir personīgās lietas, kāpēc jūs nevarat nostrādāt 45 dienas. Viņiem ir vienalga par jums, galvenais, ka paši var nopelnīt. Šī nav tā labākā vieta, uz kuru braukt. Vislielākās nepatikšanas sagaida: nemaksā nodokļus, sociālās garantijas nekādas, apdrošināšana nekāda, atvaļinājumu neapmaksā. Nedod dievs kāda trauma darbā un nav apdrošnāšanas jūs paši busiet pie visa vainīgi un iebraukt valstī aizliegs uz 10 gadiem. Maksāsiet sodus no savas kabatas. Pameklējiet stabilu firmu ar tās valsts līgumiem, sociālām garantijām un apdrošināšanu.

Работяга 13.04.2018

Varu ka labam latviesu comam piedavat darbinu, mums riga ir daudz pamestu skunisu.. piem ielikt romanija vai ukraina sludinajumu ka piedava darbinu par 600 erikiem riga ar dzivosanu skuniti par 200 erikiem kuri bus atvilkti no algas.. piem, viena skuniti ietilpas 5 ukrainu stradnieku, tev 200x5 1000 eriki kabata...

M MEDNIS 13.04.2018

SIA "CEF Recruitment"
Krišjāņa Valdemāra iela 73, 1. birojs, Rīga,
LV-1013, Latvija
Darba dienās no 9.30-17.30

Dzīvosiet kopā ar angļiem kamerā ar restotiem logiem .Šķūnitis liksies pieczvaigņu hotekis jums .Tiksimies tiesā .

M MEDNIS 13.04.2018

paldies par piedāvājumu Jūs esat atsaucīgi ! Dzīves vieta man ir un darbs arī ,bet Jums vieta cietumā .

L laimite51 13.04.2018

Sveiks, vai tu varētu atsūtīt man uz epastu, kas īsti tur bija. Vienkārši mēs esam uzsākuši cīņu pret šo aģentūru. Paldies. E-pasts: [slēpt]@inbox.lv

P Priedite Dana 09.01.2019
Kāpēc tāda CEF vēl PASTĀV ja vinji ir krapeji kur skatās VID???

Man INTRESĒ KAD AIZTAISĪS ŠO FIRMU CIET ja viņi ir KRĀPĒJI DARBS NEKĀ PERSONĪGA?

J janisindriksons99 31.05.2019

VID tur nav nekāda sakara, licences izsniedz viņiem NVA!

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.