AtrisinātaCEF Recruitment - Draudi

Sveiki kolēģi šoferi un pārējā tauta! Vakar ieliku sūdzību par kompāniju Cef Recruitment par to ka man neizmaksāja man atlikušos naudu kura sastāda summu 935 eur kura vēl jo projām atrodas pie Cef. Nu lūk, šodien saņēmu zvanu no nummura +37126540703, itkā zvana inspektors no baložu iecirkņa un pateica, ka uz mani ir ierosināta krimināllieta par izteiktiem draudiem Cef. Iesniedzēja Inita Krēgere.
Tātad sanāk, ka prasīt savu nopelnīto naudu no darba devēja ir draudi, no Initas Krēgeres skata punkta... Es varbūt ļoti nepārzinu likumus bet šo noteikti zinu, ka draudi jums netika izteikti pārkāpjot kaut kādas lr likumu robežas.
P. S pēc inspektora vārdiem, ieteikumiem nedrīkstu sūdzībās pieminēt vārdus uzvārdus, tādēļ inspektora uzvārdu šeit neminēšu, bet tālruņa nummuru gan uzrādīšu, jo par tālruni netika nekas minēts un noteikti tālrunis inspektoram bija darba, dienesta nevis privātais, tādēļ to uzrādīju, jo kas zin kas zvana un vēl zvanīs... Kamēr saņemšu savu naudu...
Ar cieņu Aldis

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aldis123 15.09.2019

Sveicināti!
Ar CEF Recruitment esmu visu atrisinājis un naudu esmu pilnībā saņēmis no CEF Recruitment . Sūdzība atrisināta!
Paldies!
Ar cieņu Aldis

N Noboby 07.09.2019

Man šis viss liekas smieklīgi. Protams ka tie 900+ € nav maza summa un ir jācenšas dabūt atpakaļ bet vakar pats komentāros rakstīji ka zini kur viņa dzīvo un iesi dabūsi savu naudu. Domā ko raksti, Tu neesi pats bez vainas vairs.

L Lepnā Lavīze 07.09.2019

Varbūt vainīgā pārgrieza visu tā, ka viņai publiski draudēts un tagad nabadzītei bail par savu dzīvību.

N Noboby 08.09.2019

Par to dzīvošanu Tu vari traktēt dažādos veidos

A Aldis123 09.09.2019

Nevienā komentārā neesmu rakstījis ka zinu kur viņa dzīvo... Skaidrs kas esi

V vitols 07.09.2019

Jā jā kā tad, nākamajā dienā jau zvana inspektors...
Gan jau tev cef pārstāvis pazvanīja...

M Meža vecis 08.09.2019

Vecīt, pats labi zini par ko ir runa. Džeki liecināja, ka tu pālī salauzi vācijas firmas veļas mašīnu. Par to vācieši ir ieturējuši no tevis naudu. Pa šo 1 dienu, kamēr nauda ir aizturēta, notika pārrunas, lai tev neatvilktu neko. Tāpēc būtu jau nu labāk paklusējis. Tā vietā tu personiski ķengā un tiranizē cilvēku, no kura nav atkarīga ne aizkavēšana, ne izmaksa, bet kurš, tieši otrādi, ir mēģinājis glābt tavu ādu tagad un arī pēc iepriekš taviem pālī savārītajiem sūdiem. Baigais vecis tagad esi... Iesniegumu policijā iesniedza ne jau pēc ieraksta sudzibas.lv, bet pēc vairākām privātajām draudu īsziņām, kur bija sarakstīts krietni vairāk nekā šeit. Un tagad tu saki, ka tev draud? Ja jau zvanīja, tad tavu ziņu ekrānuzņēmumos saskatīja vairāk nekā pietiekamu pamatu turpmākai rīcībai, bet tu, kā jau ģēnijs, nopublicēji vēl inspektora numuru. Vienkārši pārstāj sūdus vārīt un mazliet pagaidi.

A Aldis123 09.09.2019

Tu tur nebiji un nevari apgalvot ne pa salaušanu ne par dzeršanu, taka nezini neko nesaki neraksti

A Aldis123 15.09.2019

Diemžēl nevaru nodzēst iepriekš rakstīto, bet Varu Apgalvot ka naudu pilnībā no CEF esmu saņēmis, ar nokavēšanos bet saņēmu!