www.sudzibas.lv CEF Recruitment Bridinat visus autovaditajus

CEF - Bridinat visus autovaditajus

Iesaku uzmanities ar so firmu it seviski uz FURTH(Vacija) braukt stradat tur tiksiet, atpakal ka spesiet ja nauda bus par ko!!! Gada laika uz 24 vakancem ir nomainijusies 32 autovaditaji kas ir vera nemams ka tas notiek vieni izdevumi un no naudas pelnas ne grasa garantijas un atbildibas nekadas viena zidu mafija ja nokers policija dabusiet 3000 eu soda naudu un 5 gadi aizliegumu Vacija stradat nekadus nodoklus par nevienu nemaksa un labi ja treso dalu no nopelnita sanemsiet visu ko izdomas lai tik nesamaksatu godigi nopelnito naudu un Laltvijai par to visam iestadem nosplauties lau tik tadam firmam stradat ka nemaksa nodoklus neviena valsti un par darba samaksu nekadas atskaites un par ko nonem naudu masinas preces neapdrosinatas kas pec vacijas likumdosanas ir obligata
taka atsakamies braukt ar melnam seibam mums te nedod darbu un nodarbojas ar pazemojumiem ludzu veiciet apr
pilnu aprekinu par manis nostradatam stundam un es no sejienes braucu projam,pazemojumus es te nepacietisu maza kabine viesnicu atputai nedod komandejumos ka pusstundu man te jastav pec 20 stundubrauciena un ka mes pec maizes uz desmit minutem nevaram aiziet kamer vini lems vai mums darbu dot par to ka nesmu ar mieru parakstitie lai ar atpakal ejosu datumu varetu nonemt 30 eiro par izdomatam sevis sodasankcijam itka,ja dzilak interese piezvaniet un vienosimies par talako un nebrauksu prom kamer nebus pilna darba apmaksa par manis nostradatam stundam kas sastada 200 stundas un 50 minutes nedel uun sazinasanos un risinajumugaidu
seit romans mani ari atlaijda no darba sodien jo darba ari ir maz.

A Apšmauktie 26.01.2013

Blezi un latvijas valsts grāvēji nav brīnums ka latvija dziļāka bedre lien ar tādiem, kur darba inspekcija skatās un Valsts Pārvalde

V visuks 30.01.2014

Latvijas valstij nospljauties par saviem pilsonjiem, taa blezu firma "CEF" tikai meklee leeticigos upurus maana vinjus ar saldaam runaam, "visus nodokljus maksaajam", MELI!!! Nav nekaadu socialo garantiju, ne veselibas apdrosinasanas!

M morgans 14.01.2015

nemaksa nodoklus un aiztur algas izmaksu.

M morgans 14.01.2015

Ar CEF uzmanieties.Vini melo...

Y YoYo 14.01.2015

Ko nozīmē aiztur algas izmaksas???
Neviens neko neaiztur. Problēmas sākas ja PATS sāc sūdus taisīt: nesavāc visu kravu, nokavē preces piegādes termiņu, paņem ne to preci utt.
Un ko jāsaprot ar vārdiem viņi melo: Melo par algu? Kaut kā precizē šo frāzi?!

C cbnxn 01.07.2015

"Melo par algu" - ir jāsaprot, ka laikam jau ir domāts tas, ka alga labakajā gadījumā ir LV minimalka, pārējais ir komandējuma nauda nu kuras nevajag maksāt nodokļus (LV likumdošana to pieļauj), vai arī tu būsi noformēts darbā piemēram UK firmā, bet algu tev pārskaitīs no Vācijas apejot nodokļu nomaksu. Līdz ar to ja saslimsi vai iesi atvaļinājumā, vai arī beigsi strādāt tajā kantorī, bezdarbnieka pabalsts (ja vispār būs) būs no minimālās algas.

H holod7 26.07.2015

cbnxn, Tev taisniba 100% !

O OY OY 14.02.2016

Jabut ir galigam ''lunim'' lai Vācjā strādatu ar CEF starpniecību! Kāpec? Atbildu par punktiem:
1.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek maksati nekadi nodokli.( Tev nav pensijas uzkrajuma, nav nodrosinata vecuma aprupe,darba zaudesanas gadijumā nesanjem bezdarbnieka pabalstu.
2.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek veikta mediciniskā apdrosinasana (saslimstot pie ārsta maksā vairāk kā nedeljā speji nopelnit, pa slimibas laiku netiek apmaksāta darba nespejas lapa, medikamenti jāperk par pilnu cenu.)
3. Strādājot ar CEF starpniecibu nesanjem ikgadejo ,apmaksāto atvaljinājumu,vari iet tikai neapmaksātā atvalinājumā.
4.Darba apmaksa , strādājot ar CEF starpniecibu ir daudz zemāka nekā strādājot vācu uznjemumā bez starpniekiem un nomaksājot nodokljus!

M MEDNIS 13.04.2018

www.darbsvacija.lv Ja kāds izdomā braukt, tad rēķinieties ar to, ka būs jādzīvo pa 15 cilvēkiem vienā mājā, 2-3 cilvēkiem vienā istabā, kopā ar poļiem, kas ir lielākā daļa. Dzīvošanas apstākļi nav tie labākie, gaidīsiet rindā un veļas mazgāšanu, ēst gatavošanu utt. Sociālas garantijas nekādas, ne slimības lapas, ne atvaļinājumi, nekas netiks atmaksāts. Lai tiktu projām ir jāpiesaka 45 dienas, kas jums arī sliktos apstākļos ir jānostrādā, vai arī jums ieturēs naudu. Tiesības ir tikai aģentūrai, ne jums. Viņiem neinteresē, ka jums ir personīgās lietas, kāpēc jūs nevarat nostrādāt 45 dienas. Viņiem ir vienalga par jums, galvenais, ka paši var nopelnīt. Šī nav tā labākā vieta, uz kuru braukt.Vislielākās nepatikšanas sagaida : NEMAKSĀ NODOKĻUS ,SOCIĀLĀS GARANTIJAS NEKĀDAS ,APDROŠINĀŠANA NEKĀDA ,ATVAĻINĀJUMU NEAPMAKSĀ.NEDOD DIEVS KĀDA TRAUMA DARBĀ UN NAV APDROŠNĀŠANAS JŪS PAŠI BUSIET PIE VISA VAINĪGI UN IEBRAUKT VALSTĪ AIZLIEGS UZ 10 GADIEM.MAKSĀSIET SODUS NO SAVAS KABATAS .PAMEKLĒJIET STABILU FIRMU AR TĀS VALSTS LĪGUMIEM ,SOCIĀLĀM GARANTIJĀM UN APDROŠINĀŠANU .

V Vēl Viens Robis 28.06.2016

Ja pats neesi "lunis", tad viss ir kārtībā gan ar CEF, gan ar algām un visām citām lietām, ko visi te brēc. Ja esi gatavs kārtīgi strādāt, kārtīgi pelnīt, tad nav problēmu. Varbūt Latvijā šitie sliņķi vēl var izšmaukt, bet pie vāciešiem ir jārukā. Es braukāju jau n-tos gadus un nav par ko sūdzēties. Pastrādāju, atpūšos, atkal strādāju.

O OY OY 11.07.2016

''tad viss ir kārtībā gan ar CEF, gan ar algām un visām citām lietām, ko visi te brēc''
kas tad ir kārtībā? CEF sacis nodokljus maksat? Stradat svesa zemee pa ''melno'' saucas ''VISS KARTIBA'' !

V Vēl Viens Robis 18.07.2016

Tev ir iespēja pašam maksāt savus nodokļus

O OY OY 18.07.2016

''Tev ir iespēja pašam maksāt savus nodokļus ''No kadas naudas? Vai no grasiem ,ko CEF piedavaa specialistam:''12 eiro stundā - Piemeklēta dzīvesvieta. Izmaksas 300 eiro mēnesī''. 12 eiro x 160 Stunden=1920 ,tad luk sis cipars ir mazaks ka elektrikis sanem Vacija PEC NODOKLJU ATVILKSANAS!!! Ja no tiem 1920 atvelk 300 Eiro par gultas vietu -paliek 1620Euro no kuriem 9% piedavaa samaksat ka mikrouznemuma nodokli Latvijaa? Daudzaas specialitates Vacijaa ir atljauts ''Gewerbe'' (pasnodarbinatais) un aizmirstiet par CEF.
Bus laikam jagriezaas pie vacu ''ZOLLAMT''lai tos blezus no Vacijas darba tirgus iznem.