www.sudzibas.lv CDR Tele2 rēķinā pamanīju papildmaksājumu

CDR SIA - Tele2 rēķinā pamanīju papildmaksājumu

Pamanīju, ka man pie Tele2 rēķina, nemanot no kura laika nāk klāt 4eur kaut kādi maksas pakalpojumi. Nekādus maksas pakalpojumus neizmantoju un neko neesmu abonomējis. Noskaidroju, ka tā ir kāda Sia Cdr. Kura iekasē no manis 0.99eur nedēļā. Izskatās pēc krāpšanās un negodīgas uzņēmējdarbības, ja var pats kaut kur ieejot sev nezinot uzspiest un no tevis ņem nost naudu un pēc tam tev neko nepaziņo, nekādu ziņu uz epastu un nekādu jūtamu labumu nemanu kā tikai papildus cipars tele2 rēķinā. Arī tele2 neko nekontrolē, jo viņiem noteikti savs labums. Tagad jātiek no tā parazīta vaļā. : (

A Arta 25.08.2021

Piedzīvoju līdzīgu situāciju, tikai dagad summa jau 1,50 EUR par nedēļu. Protams, uzreiz jau to nevar pamanīt, ka kāds kāro savākt naudiņu tāpat vien, bet pēc laika saņemt tel.rēķinu. Izskatās CDR ir ļoti krāpniecisks pasākums

I Ieva_L 05.12.2021

Tieši mana skolnieka gadījums- nesūtot nekādas maksas SMS, pie rēķina 1.5EUR/nedēļā! Par neesošu pakalpojumu abonēšanu var uzzināt tikai pēc mēneša, ieraugot rēķinu! Tele2 konsultants uzskata, ka paši vainīgi, kaut ko NOTEIKTI esot apstiprinājuši...

A Alvis Limbaitis 11.12.2021

Man pie BITES reiķina laikam sobrid atlaide, 2.44 , jo skatos iepriekšējos mēnešus 2.95 e. Un mēnesī vairakas reizes , kas summu pataisa daudz lielāku.

J Jelena Zablocka 09.03.2022

Добрый день,

аналогично, в счете Теле2, февраля 2022года обнаружила, 3 позиции списания по 2,99, якобы какая-то платная услуга Youbster. Вот сейчас пытаюсь разобраться, и с оператором Теле2 и CDR SIA.Потому что я ничего подобного не заказывала.СМС с подтверждением пин-кодов не отправляла.
Буду благодарна, за любой совет, куда и как лучше обратиться, потому что как кажется, что это мошеничество или даже сговор.

S Sabīne Brice 03.05.2022

Manam tētim tele 2 nezin no kurienes pēkšņi parādījās youbster izklaide portāls un cena 2.99