www.sudzibas.lv CDR Negodīga komercprakse, iekasē naudu bez klienta piekrišanas

CDR SIA - Negodīga komercprakse, iekasē naudu bez klienta piekrišanas

Bez manas piekrišanas ietur naudu par pakalpojumiem, ko neesmu piekritis saņemt. Relatīvi maza summa, 6 eur mēnesī, bet tomēr ir apgrūtināta iespēja atteikties no pakalpojuma. Nav skaidrs kādu pakalpojumi viņi sniedz, (Box Play). Lasīju jau iepriekš daudz komentārus par šiem, bet neatradu nevienu ,kur kāds būtu teicis, ka ir ticis galā ar šo problēmu. Ceru, ka man tas izdosies, esmu atvērts padomiem. Paldies
Šī negodīgā komerprakse ir jāizbeidz.

H Henrijs B 10.01.2022

CDR SIA -_manuprāt tā ir krāpšana. Telefonā parādījās isziņas par BoxPlay pakalpojuma pagarināšanu par 7 dienām. Nekāda informācija, kas tas par pakalpojumu un cik tas maksā. Kad piepeši uzauga rēķini, sāku izmeklēt iemeslu. LMT majaslapā informāciju neizdevās atrast. Visprcīzākā info ir Bites mājas lapā. Ieteikums - lai atteiktos no BoxPlay, zvaniet uz CDR SIA, tel. 67443092 un atsakiet. Reaģēja nekavējoties.

A AndrewBuckthorn 10.01.2022

Es uzrakstīju viņiem epastu, informēja ,ka esot atslēguši. Redzēs nākamā mēneša rēķinā vai tiesa. Atnāca arī apstiprinošs sms. Zvanīt nevēlējos, jo domāju, ka tas ir paaugstinātas maksas tālrunis.